Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kasztanowo-ruda

Henna rzęs i brwi

Polecane posty

Gość gość
Brwi robie henna sama od lat, co miesiac albi i czesciej, sa jakie byly, a rzesy tez od lat, tylko od kilku miesiecy sama nakladam, prawie idealnie takze zrezygnuje z kosmetyczki i zaoszczedze te 40 zl tyle koszt z regulacja, teraz radze sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i dodam ze robie lepiej od kosmetyczki beZ zadnego kursu sama sie nauczylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regularnie nakładana henna rozjaśnia rzęsy. Jeśli już zaczniesz ją systematycznie stosować, musisz powtarzać zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy poczekać aż odrosną, bo prędzej czy oózniej rzęsy i brwi wymieniają się na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda22wro
ja używam henny od kilku lat, zawsze robie to w salonach kosmetycznych, bo boje sie ze cos zle zrobię. Ostatnio we Wrocławiu znalazłam świetną klinikę urody www.klinikaurody.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na hennę mozna chodzić do fryzjera lub zwykłej kosmetyczki. Po co od razu do kliniki? Lekarz tam nakłada hennę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na regulację i hennę brwi jeżdżę do gabinetu kosmetycznego http://agnieszka-marosz.pl/ w Szczecinie. Tam kosmetyczka fachowo i równo wyrywa mi włoski z brwi. Tworzy równy łuk, potem je farbuje. Wolę na taki zabieg pojechać do kosmetyczni niż samej skubać nieudolnie brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja kosmetyczka jest jakas niedouczona. Najpierw farbuje sie brwi, a dopiero potem reguluje. Najlepsze sprawdzone salony są na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej bo ja mam włosy tak różnorakie bo na gorze mam ciemny brąz i coraz niżej przechodzi w dziwny lekki blond i nwm jaki kolor henry dobrać na brwi? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie wiesz jaki dobrać kolor to sama tego nie rób! Udaj się do profesjonalisty, np. tutaj - beautyfactory.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robie tylko u kosmetyczki, bo tam dobiora mi idealnie kolor. Polecam salon Black Pearl w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci zrobić makijaż permanentny, brwi będą wyglądać świetnie i zaoszczędzisz czas bo nie będziesz musiała codziennie ich malować. Ja robiłam go w www.brwi.com.pl w Gliwicach, stosują metodę piórkową, efekt jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niesetty nie robie, bo u mnie to nawet sensu nie ma :/ utrzymuje mi sie max 3 dni i nie mam pojecia dlaczego :( przyciemniam brwi kazdego dnia mascara brow color tinted od gr. Cale szczescie ze aplikacja jest taka łatwa i wygodna i zajmuje tylko chwile, a efekt bez problemu utrzymuje sie caly dzien, bo w przeciwnym razie bylo by kiepsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealeksanda1
Domowa henna brwi utrzymuje się na krótko bądź nie daje pożądanych efektów, moim zdaniem jak coś ma być zrobione dobrze to musi być zrobione przez specjalistę, z takimi sprawami zawsze chodzę do kosmetyczki i nigdy nie mam powodu do narzekania, henna utrzymuje się długo i wygląda ładnie, polecam przeczytać http://www.grzybowo3d.pl/publikacje/studio-urody-gwarancja-promiennego-wygladu-henna-brwi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem henna rzęs i brwi to tylko czasowe rozwiązanie. Lepiej postawić na makijaż permanentny brwi i sztuczne rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinaopw
To zależy też u kogo robisz jedne Ci dobrze zrobi i długo będzie się trzymało inna nie. Ja robiłam ostatnio w Poznaniu w Tajemnice Urody ul ogrodowa polecam bo nawet długo mi się trzymało i brwi nie zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na hennę brwi i rzęs chodzę do tego gabinetu www.laserestetic.pl i płace tylko 10 zł za każdy zabieg - regulacja i henna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko henna, makijaż permanentny jest słaby lub sama sobie narysuj, cienie do brwi, kredki do brwi, pudry do brwi, żele do brwi itd. Permanentny oszpeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do nich www.laserestetic.pl na laserówkę. Zdecydowałam się na bikini ze względów higienicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Ja sobie robie hennę w domu, to w sumie nic trudnego o ile ma się dobrą henne - ja kupuje z Venity taka w kremie i dla mnie jest idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa88
Tą henne z Venity i ja polecam, jest spoko. Efekt na długo, mnie nie uczula tak jak inne tego typu produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka_r
Ja jeżdżę na regulacje i hennę do Estetyka Day Spa do Piaseczna i mogę polecić to miejsc, zabieg wykonywany jest bardzo szybko i bezboleśnie a brwi wyglądają bardzo naturalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę użyć tej henny, ale się boje. Dałam na rękę żeby sprawdzić czy mnie nie uczyli. Zmyłam wodą z mydłem j teraz robi się fioletowa. Czy to kewstia, że za mało trzymałam i za szybko zmyłam? Czy kwestia czegoś innego? I czy na brwiach nie będzie fioletowa? Proszę o pomoc Ps. Mam jasne brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Włosy są dumą każdej z kobiet, dlatego właśnie należy o nie odpowiednio dbać. Z pewnością dobre są różnego rodzaju płukanki czy specjalne ziołowe szampony, tak żeby włosy otrzymywały dużo potrzebnych witamin i minerałów. https://kawiarnia-catering.pl/co-warto-wiedziec-o-hennie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×