Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ma_rka

BIAŁE ZĄBKI- Biała perła- łączmy się!

Polecane posty

Czy ktoś z was używa albo uzywał Białej PERŁY? Łączmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja używałem perły
naprawde świetny preparat, nie dawajcie się nabierać na te wybielacze z Allegro którymi można prędzej dziąsła wypalić niż zęby :-? Pamiętajcie jeszcze że do wybielania musicie mieć w 100% zdrowe żeby- wybielanie demineralizuje szkliwo... co przyśpiesza działanie próchnicy Polecam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już łącznie 2,5h przechodziłam z tym niewygodnym gów*** i wydaje mi się, że zęby są o wiele bielsze. I cena też odpowiednia, wczoraj kupowalam. Zapłaciłam 45,95 zł- za 2 tubki dające efekt to naprawde grosze. A samopoczucie 100 razy lepsze i w końcu będzie się mozna normalnie uśmiechnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana00990
co to jest ta biala perła? jakaś pasta? gdzie ją można zakupić i w jakiej cenie? proszę o odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana00990
co to jest ta biala perła? jakaś pasta? gdzie ją można zakupić i w jakiej cenie? proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana00990 biała perła to żel o stężeniu 10%, podobno używany przez stomatologów, w opakowaniu 2 tubki dość duże i 3 nakładki na zęby. Wsadzasz w gorącą wode, moczysz kilka sekund i dociskasz do swoich zębów, za taki odlew u dentysty płaci się ok. 300 zł a efekt jest ten sam. Czytałam ze która z dziewczyn z forum zapłaciła u dentsty za taki zabieg 350 zł, a okazało się że żel który kazał jej kupić to właśnie BIAŁA PERŁA. Cena całkiem przystępna, bo ja u siebie w aptece zapłaciłam 45 zł z groszami. I kupić można w każdej lepszej aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana00990
Dziękuje za odpowiedź kochana, mam jeszcze jedno pytanko... po ilu takich zabiegach wybielą się ząbki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulotce jest napisane ze trzeba nakładki wynosic 30 godzin, jednorazowo 20-30 min po 2-3 razy dziennie, żel zachowuje właściwości przez 3 h na zebach. ja nosze po 3 razy dziennie ok. 30 min i powiem szerze, dziś wynosiłam prawie 4h i widze, że są bielsze. Jedyny minus to lekko podrażnione dziąsła, ale jak dobrze rozprowadzi się żel na nakładkach to dziąsła sie nie podrażnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana00990
Dziękuję za odpowiedź :) :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to zakupilam....ale u mnie sie sprawdzilo zbyt..moze dlatego ze nie mialam zbyt wielu przebarwien..ale wyprobuje na chlopaku, on ma wiecej klopotow bo pije kawe litrami..i dam wam znac jak efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morelandia- czekamy w takim razie na znak :) U mnie jak narazie ciężko powiedzieć- ale musi podziałać :P Zostało jedynie jakies 25h z tym czymś... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie kupiłam
i nie wiem czy dobrze zrobiłam-bo poczytałam o plamach na zębach , które moga się pojawić w poczatkowej fazie... A jak się pojawią i nie zejdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie kupiłam
i chciałam spytać ile trwa takie wybielanie. 2 tyg., mies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dobrze zrobiłas :) ja już pewnie z 15h wynosiłam razem po jakieś 30 min max.- 2 razy dziennie i jestem zadowolona, plam nie bylo, a zęby już o 2 odcienie się rozjaśniły, jeszcze 2 i będę w 1 na pasku kolorów :) więc działa! tylko uważaj żebyś za dużo żelu nie nakładała bo mi strasznie podrażniło dziąsła- bolały, cięzko było jeść, a co dopiero zwykłe mycie zębów... :/ ale odstawiłam na kilka dni białą perłe i już jest dobrze. Wybiela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
moge z czystym sumieniem polecic biala perle. poprostu dziala i o to chyba chodzi! odkryalam ja jakies 5-6 lat temu i dzieki niej zaczelam sie usmiechac:) tak sie dziwnie sklada ze od tego czasu zaczely sie pozytywne zmiany w moim zyciu... ale nie przyopisujmy wszystkiego temu zelowi :)) do rzeczy naprawde wybiela, nawet zeby ktore "od zawsze" byly ciemne, jak moje dziala dlugo, ostatnio wybielalam rok temu i caly czas sa ladne mimo ze pije duzo kawy jest raczej uciazliwa w stosowaniu bo nie mozna mowic(nie ma takiej mozliwosci), nie mozna pokazywac sie obcym ludziom:) podraznia na poczatku, pozniej dziasla sie przyzwyczajaja, dlatego lepiej nie robic kilkugodzinnych maratonow. najlepiej pol godziny, lub godzinka dziennie, efekt poprostu bedzie pozniej ale wyjdzie na to samo. slinotok!! tez na poczatku, ale nie mozna sie zrazaac, bo minie dobra cena w porownaniu z swietnymi efektami. ale zaznaczam- dla niektorych moze byc zbyt uciazliwa w stosowaniu!! Mysle ze jednak dla kogos kogo nie stac na wybielanie w gabinecie dentystycznym ta medoda jest idealna,cos za cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie kupiłam
dzieki za odp. A co z plombami? Zmienią kolor ? (mam nalot z kawy na plombach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaj Oliwny
z tego co wiem to nie! ale to chyba nie jest wielki problem, nawet plaba w czworce nie rzuca sie w oczy. zreszta nie jestem pewna ale gdzies kiedys czytalam ze po wybielaniu u dentysty tez trzeba wymienic plaby jesli zeby znacznie zmienily kolor i bardzo to sie rzuca w oczy, ale to trudno mi sobie wyobrazic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie kupiłam
no ja mam plomby od frontu na jedynkach...... A moja znjoma wybieliła zęby u dentysty i ma przebarwienia-ponoć po antybiotykach. Szczerze mówiąc nie wygląda u niej to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem czy te plomby wybiela, ale u siebie nie widze różnicy, więc moze w jakimś stopniu i wybiela, a jak nie to kwestia 30 zł, albo i mniej i plomby wymienione. Więc to chyba nie az tak ogromny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie kupiłam
w zasadzie to ja mam 4 zęby bez plomb- z czego 2 to ósemki więc się nie liczą. U mojej dentystki plomba kosztuje od 80 zł w góre. Mam po 2 plomby na każdej jedynce i na każdej dwójce (po bokach zęba). Więc dla mnie to jest dość istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sama plomba nie kosztuje 80 zł, a napewno leczenie+ plomba. Wymiana plomby nie jest tak droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się zastanawiam nad kupnem ale nie wiem jak dokładnie sie robi te nakładki. Boje sie że zostaną mi tak na zawsze bo za bardzo wtopią się w zęby(pewnie to głupie). Niech ktoś opisze jak to sie dokładnie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca ale już nie wrząca woda, wsadza się nakładki na 5 sekund dosłownie, robią się miękkie i szybko do buzi, przyciska do zębów i wyciąga. Tak samo z górną i dolną ;) na zawsze nie zostanie, bez obawy ;P szybko twardnieją i znów sa takie jak były tylko z Twoim odlewem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to nakład się oddzielnie na górną i dolną? tak? ale na całą powierzchnie? i dokładnie cały tył zębów? dziąsła też? ma_rka dzięx za odpowiedź ;P PS i już się nie boje że zostanie mi tak do końca życia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, są 3 nakładki, korzystasz z 2, odlew górnej szczęki i dolnej się robi. Dobry odlew pokrywa całe zeby, nawet najdalsze, więc bez obaw, a dziąsła i tak trzeba chronić, bo się podrażniają od żelu, trzeba dokładnie odmierzyc ilość żelu, ja rozprowadzam patyczkiem do uszu a nadmiar zabieram ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne
kiedys wybulilam na to kase, ale nie dosc, ze ta wkladka na zeby sie nie trzymala jakos to jeszcze to w smaku okropne, i niestety nie na moje zeby, strasznei zniszczylo mi szkliwo i teraz szybciej mi zołkną.. obecnie jestem na ELGYDIUM na przemian z colgate total12 whitening biala perla - nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×