Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pliiszalamana

czy na allegro naprawde tak sie oplaca??

Polecane posty

Gość pliiszalamana

widze buciki za 11 zl i 30 mindo konca aukcji hmmm i tak mysle czy tak naprawde jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zależy:P jeśli buty są firmowe, aktualnie modne to możesz sie spodziewa ze skocza pod koniec. przykładowo ostanio obserwowalam swietny top vili. 1 dzień do końca aukcji 15 zl 12 h --- 20zl 20 minut --- 32 zl a skończyło sie na 58 zl najlepiej licytuj w ostatniej minucie wtedy nie ma czasu na zastanowienie. jeśli przebijesz kogoś to jest szansa ze nie zdąży zalicytować albo sie rozmyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccbbdd
kupiłam niedawno na allegro bardzo ładne japonki, mnóstwo licytujących, ostatecznie niedrogo schodziły, ale co z tego? po 1 przejściu fleki zdarte do zera taki materiał dali), po drugim wyjściu urwany 1 pasek, po kolejnych wyjściach - kolejne paski. Szewc wziął więcej niż koszt butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy co
nowe rzeczy sa zazwyczaj w tej samej cenie lub nieznacznie tansze od tych w sklepie (a jak doliczysz koszt ewentualnej reklamacji to nawet drozsze) ale za to używane czesto super cacka mozna trafic za ułamek wartosci bo ludzie pozbywaja sie tego co zalega im w szafach i sa jeszcze szczesliwy ze ktokolwiek chce to od nich wziasc.... szczególnie okazyjnie można kupić używaną odzież skórzaną !!! (a nowa skora jest cholernie droga!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiedź na Twoje pytanie brzmi \"to zależy\". Zależy co, i od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi - no. Ale w sumie racja: nowych rzeczy się nie opłaca (zwłaszcza że nie sztuka sprzedawać coś o 3zł taniej niż w sklepie, a dodać 9,5zł za przesyłkę) Ja czasem kupuję coś z ciuszków używanych. Tylko schodzę od razu do tych aukcji \"prywatnych\", pomijam te wyróżnione na początku, bo to najczęściej zawodowi allegrowicze, mniejsze szanse za złapanie okazji. A okazje się zdarzają. Niedawno kupiłam bluzę kangurkę Abercrombie za ok.30zł. Była trochę sprana, więc tania. A ja ją zafarbowałam i jest teraz kruczo czarna, jak nowa. Za 30zł +2,5zł za barwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Oplaca sie i to bardzo :) Ostatnio kupilem NOWKE kurtke Henriego LLoyda za rowno razem z kosztami przesylki za 100 zl !!! :D A wiecie ile kosztuje w sklepie taka kurtka? 729zl ! Sprawdzalem, zreszta uwielbiam te firme, takze Sam po prostu nie moglem uwierzyc :) Metki, hologram, wszystko tak jak powinno byc . Niedawno tez kupilem za 50zl razem z kosztami przesylki koszulke bawelniana biala Lacoste z wielkim krokodylem na piersi za 50 zl :) Tez nowka, metki, jakos super . Cena kup teraz byla 89zl, a glowe dam, ze taka koszulka kosztuje duzo wieceej . Takze naprawde sie oplaca . T-shirt czarny Diesla za 79zl, wlasnie leci do mnie poczta :) Mnostwo rzeczy mozna tam upolowac, takze warto sledzic . Ps. Jestem facetem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agax
Ja kupuję na allegro jak szlona szczególnie buty dla siebie i ciuszki dla moich 2 córek .Czasem można cos znależc fajnego za strasznie malą kasę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kupuję i sprzeadaję. I powiem szczerze - opłaca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×