Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto kupić

Magazyn URODA z bikini w prezencie

Polecane posty

Gość czy warto kupić

Tak się zastanawiam, czy warto kupić tę gazetę dla samego bikini... moze któraś z Was kupiła i mogłaby poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto kupić
naprawdę nikt nie kupił tej gazety z kostiumem? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna trzeba placic
daj link bo nie widziałam reklamy a może sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto kupić
niestety, nie mam linku... widziałam w saloniku prasowym jeszcze 2 egzemplarze URODY z czarnym bikini... no i nie wiem, czy warto wydać te 12zł... zresztą- za taką cenę chyba trudno oczekiwać czegoś dobrego... na gazecie jest niby napisane, że bikini wykonane z dobrego materiału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mozna trzeba placic
heh sama jestem ciekawa...rewelki na bank nie ma...ale za 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupywalam okazalo sie za male w biuscie dlatego jesli nosisz rozmiar b wez jesli wiekszy nie za bardzo ogolnie fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto kupić
o ile pamiętam to tam była rozmiarówka w stylu S, M, L... zastanawiam się na M, zresztą tylko takie jeszcze były... no i w kolorze czarnym:) wiolaczela-> dzięki za info... a jak materiał, rzeczywiście niezły, tak jak zapewniają na opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto kupić
tak, w tym... kupiłam i jestem zadowolona:) była tylko czarna M, szczerze to lepsza byłaby S ale i tak jest ok;) (na codzień noszę rozmiar 38) dwie warstwy materiału, całkiem niezłe wykonanie, jak na cenę -11.99zł to naprawdę super bikini:) dodam, ze już nie łatwo znaleźć- w niektórych kioskach nie było wcale, w innych już wyprzedane... polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś ma jakieś zdjęcia?? chciałabym zobaczyć jak on wygląda:) ja nosze rozmiar S najmniejszy rozmair majtek i biustonosza wiec chyba za mały napewno niebedzie tylko zeby za duzy nie bl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto kupić
niestety, nigdzie nie znalazłam fotek... powiem tylko, że jest to klasyczne bikini, wiązane na bokach gatki, góra to 2 trójkąciki też zawiązywane na plecach i na szyi... w dwóch kolorach- czarnym i czerwonym... może jeszcze znajdziesz w jakimś kiosku, najlepiej osiedlowym, bo te w centrum to już na pewno wyprzedane... teraz czekam tylko na pogodę... z tym już gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×