Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolaczela

ktore kolczyki wybrac dla corci ?

Polecane posty

Gość kolczyki z metalu hirurgiczneg
Do pistoletu wkładane są specjalne kolczyki. Są one wykonane z antyalergicznego tytanu lub PTFE i są trochę grubsze niż zwykłe kolczyki, tak by nieco rozepchnąć dziurkę i ułatwić późniejsze zakładanie zwykłych kolczyków. Są to kolczyki z drobnym oczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mro-poznan
nie wiem po co ta dyskusja o rodzajach kolczyków i przebijania uszu. fakt faktem: biedna coreczka. od początku ofiara mody i niewolnica wyglądu. w dzieciach powinno się kultywować ich dziecięcość, niewinność i naturalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdr
dziewczyny, no prosze Was - kierujecie mnie po wiedze do for rodem z Pani Domu?! I to ma byc zrodlo informacji rzetelnej?! Gwoli scislosci - kKolczyki z tytanu sa co najwyzej inertne - z tym sie zgodze, ale lecznicze?! Albo stal chirurgiczna - lecznicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
do zenady - znacie sepse tylko z telewizji, usmialas sie? nie masz pojecia o tym, ze naglasniany jest okreslony rodzaj sepsy a sepsa to nie choroba zakazna, lecz OGOLNE ZAKAZENIE ORGANIZMU. moze do niego dojsc od byle zakazenia. skonczcie juz z ta pania domu, albo do cholery idzcie do jakichs szkol, bo nie moze byc tak, ze wyksztalcona czesc spoleczenstwa musi za darmo edukowac reszte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbbddd
czesc danusia - dajcie tu znac jak bedzie - dolacze tylko moze zmienie nick bo jakis jest dziwny - sama nie moge zapamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja na czarno :) moj maz mial taaaaaakie oczy jak mu powiedzialam, ze jestem lesbijka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie mam komu powiedzieć, że jestem lesbijką bo przez mój niekobiecy sposób ubierania się i brak kolczyków zaden facet nie jest zainteresowany byciem za mną :O :P I to oczywiście wina mojej mama i złamanego dzieciństwa 😭 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×