Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masterkuk

kuchenka gazowa z ceramiczną płytą

Polecane posty

Gość gość
Też myślałam o Solgazie,ale przeczytałam mnóstwo negatywnych opinii i teraz mam dylemat ,bo nie chcę indukcji,ale też nie chce mieć tłustych oparów w kuchni z pieca gazowego i którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do czyszczenia ceramiki świetnie sprawdzają się mleczka czyszczące, które zamawiałam na www.pollena-paczkow.pl Naprawdę mi pomogły. Wcześniej strasznie się męczyłam czyszcząc ceramikę. Teraz idzie mi to o wiele łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płyty Solgaz nie polecę najgorszemu wrogowi. Wyczyszczenie jej z oleju jest niemożliwe , czas gotowania znacznie dłuższy niż na tradycyjnej kuchence z palnikami czy indukcji. Ciągle się zawiesza trzeba ja restartowac . Cena nie adekwatna do jakości produktu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam płytę solgaz w zeszłym roku na początku byłam załamana nie umiałam jej obsługiwać w sensie nie wymieszczały mi się garnki, czyszczenie koszmar zostawały plamy ,metodą prób i błedów ogarnęłam po jakimś czasie ligistycznie i swój patent na czyszczenie , nawet nie używam skrobaka ,a płyta jest jak nowa i nie zajmuje mi czyszczenie nie więcej jak 3 min, nie mogę w swoim domu założyć indukcji , ta płta jest swietną alternatywą tylko trzeba ją umieć obsługiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nole

Przez jakiś czas myślałam o tej płycie gazowej. Głównie zależało mi na tym, żeby łatwiej utrzymać kuchnię w czystości. Ale po przeczytanych różnych opiniach zrezygnowałam. Potem był wybór: płyta ceramiczna czy indukcyjna. I zdecydowałam się na indukcję. Mam electrolux 600 FLEX Infinite: mam możliwość gotowania w garnkach niekoniecznie tradycyjnych np. w owalnych. Bardzo szybko wszystko się gotuje. Mogę ustawić kuchenkę dokładnie tak jak ja chcę: wyłączy się o określonej porze, grzeje taką mocą jak sobie wybiorę itp. Jest też bajer, że mogę ustawić żeby kuchenka automatycznie włączyła mi okap 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z tym Electroluxem a powiedz mi czy w bloku też dam radę założyć taką indukcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nole

Tak. Nie musisz mieć podłączenia do siły. Wystarczy zwykłe 230V. A płyta indukcyjna będzie działać bez straty mocy, jeśli ma funkcję flexi power. Poza tym w wielu blokach jest możliwość podłączenia siły do mieszkania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

zastanawiam się nad płytą indukcyjną od Electroluxa 700 Flex Bridge, słyszałam że te płyty sa bardzo dobre może mi ktoś coś wiecej o niej opowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pszczoła

Ja mam tą płytę Electroluxa FlexBridge jest na prawde dobra posiada funkcję Hob2Hoob oraz funkcję Bridge która łączy dwa pola grzewcze w duże sterowane za pomocą jednego slidera. Dla mnie w mojej kuchni sprawdza się znakomicie więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalka

Też myślałam o tej płycie FlexBridge, kusi mnie bo w sumie można postawić większy garnek, czy naczynie, do tego fajnie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×