Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

a wkoncu nie poszlam na fizyke :P ale i tak musze je zrobic :P a umiesz te rozne obwody itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok nie ma sprawy:) a mi sie dzis znowu nudzi;P ja sie juz chyba starzeje bo w weekendy sie nudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej nie dziwie sie ze malutko bo to jest okropne i emczace w dodotaku trzeba umiec na pamiec;/ masakra:P ja mam temacik bardzo pzryjemny rozmnazanie;P hehe i rozwoj plodowy:P w czwartek mam z tego kolosa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczenie się tego jest dla mnie porównywalne z nauką historii literatury czyli mega nuda i pamieciówka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze, że nie wiesz jaka świetna jestem z chemii, tzn. nigdy nie byłam głupia z tych przedmiotów, ale czas jednak robi swoje i niestety wielu rzeczy już nie pamiętam, a i tak miałam w szkole na poziomie podstawowym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj megusia nie panikuj masz caly rok:) ja w ciebie wierze:) kacha jak dla mnie moze padac tylko byle nie w dzien egzmainu:P dziewcyzny czytam w necie o artro tam gdzie mam miec i tak mnie brzuch rozbolal ze strachu:P ja po rpostu powinnam nie wiedziec ze mnie to czeka tylko dzien wczesniej powinni mi powiedziec i bym nie miala czasu sie bac;/ przecviez ja zwariuje do tego czasu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja np w ogóle nie myśle, że czeka mnie zabieg na łokieć, jest to dla mnie tak odległa przyszłość, że nawet się nad tym nie zastanawiam, chociaż ostatnio rozmawiałam na ten temat z panią reumatolog hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi jezeli lekarz powie cos o artro to tez pewnie bede o tym myslala ale napewno nie az tak jak przed pierwsza artroskopia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciagle o tym pamietam bo mama mi mowi ciagle nie rob tego bo masz zabieg..na rehabilitacji mi ciagle pzrypominaja pzred zabiegiem to po zabiegu tamto;/ masakra naparwde sie denrewuje a przeciez u mnei to tez odlegla przyszlosc i w dodatku to moj 3 zabuieg:(( kacha wpisz sobie sport-klinika żory i ci wyskoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed artro to zaczęłam się bać dopiero jak sie pakowałam do szpitala, a wcześniej luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zazdroszcze :( jak widac jednak jestem panikara:(( chyba pzrestane tu wchodzic i wogole na neta zeby sobie o tym nei przypominac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, żeby mi odsłonili na chwile parawanik, żebym mogła zobaczyć sobie taki otwarty łokieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko megusia nie doluj mnie jeszcze bardziej:P wczoraj widzilam operacje na ekranie i juz mam dosc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to akurat jest fajne ze tam jest tak ladnie czysto i nowoczesnie ni to co zwykle szpitale:P no i sale sa gora dwuosobowe to tez jest spoko aa i najwazniejsze z wlasna lazienka hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×