Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

zapraszam megusie i kache juz nie bedziemy blokowac i zasmiecac tematu Artroskopia kolana kto z was mial:P innych tez zapraszam na ploteczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja dumna ze wreszcie mozmey sobie ebzkarnie plotkowac:P ciekawe czy kacha do nas wpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykle jednak plotkowałyśmy na temat, czasem nam sie tylko tak \"zjechało\" heheh no ale ile można gadać o kolanach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz tu tez mozemy gadac o kolankach:) i zawsze mzoemy sie tez tam odezwac:) KPA tow koncu tez o kolankach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem bylam na szybkim prysznicu:P nienawidze jak te palstry sie zmocza a fuj;/// co do goscia mowie ci byl spoko ale jak na egzmainie na ciebei spojrzal to mialas dosc:P heheh i egzmainy byly bardzo trudne na serio;/ u niego z bioli mialam max 50% a mturka prawei raz tyle:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko że to sa weekendy, bo nigdy bym do domu nie wracała :/ i lekarza bym musiała zmienić, tragedia hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam spać, bo sie moje kinomany pogłębiaja od tego siedzenia przed kompem ;) swoją drogą ciekawe skąd oni biorą te głupie nazwy typu kolano kinomana czy skoczka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysl przynajmniej nikt nie bedzie nam gadal ze zasmiecamy temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja juz wczoraj myslalam ze ty dawno spisz wiec poszlam sobie:P kacha mow mi mistrzu hihihi dziewcfyznki dzis ppgoda znowu fatalna:((( a wogoel to wstaje z lozka a tu...niespodzianka kolana nie moge wyprostwoac bo boli jak nie wiem co;/ ale nie jest zablokowane tylko boli wiec pewnie przejdzie jak pochodze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha1111
Mistrzu napewno przejdzie..:D ja mam czasem tak ze tez nie moge wyprostowac bo boli, ciagnie cos, kluje i wszystko na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mistrzu napewno przejdzie.. :D:Dja mam czasem tak ze tez nie moge wyprostowac bo boli, ciagnie cos, kluje i wszystko na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze o tej godzinie juz bym czekala na lekarza...:P juz od 7 bym czekala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Wam sie chce tak wcześnie wstawać, o 10.30 to ja otwieram dopiero 1 oko heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zapowiada sie kolejny fascynujący dzień, wlaśnie zaczęło lać :/ musze wyłudzić dotakowe łącze internetowe, wtedy bede mogła pisać z łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... przez te wakacje to niezlego lenia mozna dostac i przez ta pogode... u mnie wieje ale nie pada i jest zimno :D Ja pewnie tez bym o 10 wstawala gdyby nie to ze mnie rodzice budza zebym wstala i zamknela drzwi za nimi tak jakby nie mieli kluczy :D Dzsiaj tata mnie obudzil bo krzyczal ze sie pali (tak dla jaj specjalnie zebym wstala, ale to jest nic w porownaniu z tym co tata robi rano jak pierwszy wstanie :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tata za to trzaska drzwiami od łazienki! Uroczo było jak szedł na dyżur od 6, to już o 5 wszyscy byli obudzeni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja wczesnie wstaje bo neistey ale piesek ma potzreby:P a jest moj:P nio i dzis sie zapowiada kolejny dizonek przed kompem;/ ahh ra [pgoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra ma takiego psa, że śpi z nimi choćby do 11, umie powstrzymywać swoje potrzeby heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moj tata jak jest niedziela i wczesnie sie obudzi to albo wyciaga czyste naczynia z szafki i je zmywa tak zeby wszystkich obudzic :D albo przychodzi do mnie jak ja spie i sie mnie pyta czy spie ja mu odpowiadam ze tak a on mnie zaczyna trzasc i mowi \"to spij dalej, spij dalej\" i jak ja mam spac wtedy jak mnie obudzil juz:D Ale ogolnie moj tata jest raczej typem zartownisia:D a z reszta ja chbya to po nim odziedziczylam bo tez zawsze cos odwale, cos powiem i tez mnie denerwuje jak ktos spi a ja nie :D :D Mnie sie podoba taka pogoda :D Sandra a jakiego masz psa ?? chcialabym miec psa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam goldenka:) o kolorze biszkoptowym:P i nazwya sie Biszkopt:) przedwczoraj skoncyzl rok i moze wlasnie dlatego nie umei jeszcze swoich potzteb powstrzymywac:P ale i tak jestt lepiej bo tearz do 8 wytrzymuje a kiedys o 5 juz musial wyjsc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zloze:P hehe a sliczny jest naparwde:) mam go jzu rok a dalej nie moge sie ancieszyc i napatrzec:) moej oczko w glowie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goldeny to są straszne pieszczochy :D ja mam dochodzącego owczarka beligijskiego, właśnie szykuje mi sie jego 2-tygodniowy wakacyjny pobyt, bo siostra z mężem się wybiera na urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja ze pieszczoczy jak siedz eprzy kompie to on przychodzi i mnei szturach w lokiec zeby tlyko go glaskac:P hehe ja mialam owczarka niemieckiego ale musialam go uspic bvo mial raka ucha i nikt nie chcial go jzu elczyc:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wpycha głowe pod łokieć, ale jego cechą charakterystyczna jest wysokorozwiniete żebractwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×