Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

zadziałałam i umówiłam się na wizyte do krakowa już w ten piątek :) podobno najlepszy spec od kolan :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co Ci powie :D a ja jutro mam pierwszy w-f tak naprawde od roku :D ciekawe jak bedzie :D mam nadzieje ze dam rade wszystko zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam miłych doznań na w-fie i jakbym mogła to bym z niego zrezygnowała;p No to megusia czekamy na wieści. A ja jutro na tą komisję idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kasa się przyda:P Także im więcej % tym lepiej;p mam nadzieje, że szybko mi przeleją kasę na konto bo krócej będę myśleć ile mi dadzą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a w jakich przypadkach? Megusia, a możesz mi napisać jak wygląda takie skręcenie stwau kolanowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój szwagier miał od lekarza wystawione dokumenty na skręcenie nadgarstka i dostał 0 % nie wiem w sumie jak wygląda skręcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może za kolano coś dają;p w końcu artro jeszcze było:D Nie wiem. Nie rozbię sobie wieliich nadziei na niewiadomo jaką kase żeby się nie rozczarować bo wiem że pzu chojne nie jest i robi dużo problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała usłyszeć wreszcie, jak pozbyć się tego bólu kolana, mam nadzieje, że ten lekarz będzie miał dla mnie troche bardziej optymistyczne wieści niż pani r. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia ja za kolano dostalam bardzo duzo kasy wiec badz dobrej mysli. I z doswiadczenia wiem ze za skrecenia daja wiecej kasy niz za zlamania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie dostałam nic, bo byłam frajer :P ale głupio też pójść do nauczycielki i pwoiedzieć jej: \"rozwaliła mi pani kolano :P\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszystko tez zalezy jak jestes ubezpieczona ale ja nie jestem jakos specjalnie wysoko a kase dostalam calkiem niezla:) Bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 80 km heheh zdziwiłam się, że do tego lekarza można się dostać praktycznie z marszu, nie to co do mojego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skserowałam dziś całą moją karte ortopedyczną i zdołałam rozszyfrować może 15% zapisu :P wątpie żeby sam mózg wiedział co tam napisał, bo w niektórych wyrazach w ogóle nie ma polskich liter heheh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe to prawie tak jak u mnie tylko ze ja to rozszyfrowalam jakos :D Julcia poszla zalozyc konto w banku na ta kase co dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe najpierw się dostaje listownie decyzje o wysokości odszkodowania, bo na komisji nie mówią czy w ogóle przyznają jakiś uszczerbek na zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×