Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

nie chce krakac ale chyba sie pogorszylo...moze przejdzie mam nadzieje... znowu obrzek, okropny bol i niesteyy strasznie gorace to kolano jest i jakby czerwone ale trudno powiedziec;/ boje sie zeby mi sie jakies zapelenie nie zorbilo;/ moze to tylko woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ale chyba nie ma sie co dziwić. Przecież ciągle wiele rzeczy nie jest naprawionych, więc ma prawo sie buntować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałam, póki co:D A da się w tym zginać coś czy masz ciągle prostą nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakis kat zgiecia ustawiony tylko nie wiem gdzie to pisze jaki;/ maly w kazydm razie ale lepsze to niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze?? nie wiem...na pocztaku bylo mowione ze tak teraz nic nie mowia a ja nie pytam bo i tak nie uzywam tego caly czas wiec nie chce sobie robci pzoniej wyrzutow sumienia:P przeciez np na wesele nie moglam w tym isc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roznie czasem od rana do wieczora a czasem tylko z 3h...na noc sciagam zawsze bo nie umie w tym spac:( ale tak na zdryw rozsadek to ma chronic staw wiec chyba sie powinno w tym chodzic caly czas...z drugiej strony miesnie beda po tym do niczego;/ nie znam sie na tym tak sobie robie co uwazam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tyle ile umie to cwicze:) w koncu mam juz mnostwo pzryrzadow w domu:) chodze do tego masazyaty on mi meisnie masuje a na rehabilitacje osatnio jakos nie mam czasu(za daleko) ale od maja znow zaczne chodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim ok. Odczuwam, że nie jest tak jak zdrowe, tzn. czasem chwilowo odczuwam kłucie, 3 sekundy może, albo jakiś ciągniecie. Nic strasznego i tylko czasami. Mogłabym spokojnie biegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oby tak zostalo:) ja na cuda tez nie licze ale mam nadzieje ze chociaz dojde do takieog stanu jak ty:) ja juz uciekam dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz dojść. Grunt, że na chrząstce nie masz takich dużych zmian jak ja a reszta jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokształciłam się ostatnio w dziedzinie kolana na bardzo fajnej włoskiej stronie i z tego co tam wyczytałam, to w bólach pochodzenia rzepkowego należy przede wszystkim robić stretching tylnej grupy mięsni uda, a nie tylko wzmacniać czworogłowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie wtrace hehe:p ja mam ciagle rozciagana tylnia grupe lacznie z torebka satwowa dlatego ze mam przykurcz..;/ dobrze wiedziec ze jestem na dobrej drodze papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam było napisane, że ćwiczenie tylko czwoworgłowego może wręcz pogorszyć sprawe!!! bo wtedy za bardzo pracują prostowniki stawu a za mało zginacze, przez co rzepka źle pracuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo nie mam takiej możliwości heheh ale żeby było bliżej moich zainteresowań, mam zamiar napisać prace: nauczanie włoskiego języka branżowego, na przykładzie jezyka medycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×