Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Julcia, też masz dziwnie z kolanami. Megusia, kto to wymyślił. Nie oddawaj i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz tak jest, że wszystkie badania, rtg, itp. zostają w karcie, więc rezonans też chcą, głupie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Ci wyszło? I co oni Ci wezmą ten rezonans i co. Nie pokarzesz swojemu lekarzowi bo będzie go miała przychodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tak nie ma. Nawet każą brać bo jakby chcieli od wszystkich wszystko trzymać to by musieli nowy budynek na te papiery zbudować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat chodziło o rezonans kolana. no wg dnich powinnam przyjść tam i pokazac lekarzowi, a potem zostawić im :P tylko ja nie chodze normalnie do tej przychodni, więc nikomu nie pokazałam heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak, ze nawet wyników badań krwi nie dostajesz do ręki, tylko są w karcie i lekarz ma do nich dostęp, a ty możesz dostac co najwyżej ksero, ale z tym zawsze jest problem :P widocznie co oddział NFZ to inny obyczaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie badania krwi odbierasz sama albo ktoś za ciebie w recepcji i tyle. Potem albo idziesz z nimi do lekarza albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze megusia jakąś dziwną masz ta przychodnię:P Przecież pacjent ma prawo do swoich wyników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wszędzie:P w mojej przychodzi normalnie daja nam badania i nie żadają żadnych zwrotów ani nic takiego:D Hinter no narazie nie chodze czekam co to z tego będzie:p Mama mi będzie truc że cały czas coś nie tak:P Poczekam jeszcze troche i pojdę ale tylkoz tym lewym:P o prawym narazie nic:P Ono tylko na pogodę a lewe niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście:D Przenieś się do nas:D Sama widzisz jak jest miło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle w tej przychodni wszystko jest jakieś nienormalne, jakbyście zobaczyły moje skierowanie na MRI to śmiech na sali, a to wszystko i tak dopiero po mojej interwencji heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pozno wrocilas :/ ja sobie przed chwila zrobilam spacerek... z pol godziny krecilam sie od jednej ulicy do drugiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis to jeszcze spoko bo zaczynalam o 13 ale jak zacyznam o 8 koncze o 20 yo wymiekam;/ kolano nienajlepiej bo dlugo siedzialam niby nie zginam ale jakos wole inne pozujcje a nie siedzenie ja juz ide spac bo cala noc zakuwalam i padam...dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×