Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

no bardzo:P tym bardziej ze kazda podgromada i rzad ma prawie to samo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w podręczniku wije zajmują całe pół strony, więc nie mam nawet co porównywać heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do biologii, chyba do pierwszej klasy, kształcenie w zakresie rozszerzonym hehehe no ale nie ma co porównywać materiału z zakresu LO, do materiału niezbędnego na biotechnologii roślin i zwierząt czy jak tam dokładnie się nazywa ten kierunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale z ciekwaosci pytam bo tez mam kiazki z lo :P nie lubie sie tak szczegolowo uczyc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o takie zielono pomaranczowe?? uzywalam ich w szkole moim zdaniem strasznie tam namieszali:P do matury uczylam sie z operonu:) a kiedy zdajesz testy czy cos tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egzamin jest 12 czerwca, ale szczerze powiedziawszy chyba straciłam już ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucze się, bo za daleko już zabrnęłam, ale nie jestem przekonana, że tego właśnie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sama nie wiem czego chce. nie będę tu robić wynurzeń, ale po tym, co zobaczyłam, troche zmieniły mi się poglądy na temat zawodu lekarza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście bez fizyki, chyba bym się nie porwała, gdyby była hehe a z chemią różnie bywa, mam wzloty i upadki, ale tak to jest jak trzeba opanować materiał z 3 lat w tak krótkim czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez pół roku gimnastyka i przez semestr basen, nie widziałam tam innych zajęć sportowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to ciekawe:) ja slyszalam co innego od studentow ale nie z krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeanalizowałam rozkład przedmiotów i z takich sportowych była gimastyka i basen i mam nadzieje, że to prawda, bo jakbym musiała grać w siate to chyba bym sie rozpadła hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wlasnie tak sobie pomysllaam o twoich stawach i tych zajeciahc sportowych hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"fikołki" jeszcze jakoś zniose, ale gry zespołowe i biegi odpadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane wróciłam:( kolana w miare dobrze ale z lewy tak dziwnie:/ A co tam u Was? Dużo napisalyścvie a ja nie miałam kiedy to sledzić a duzo miałabym do nadrabiania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×