Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Co tak dyskusja zamarła????? Megusia, dlaczego nie chcesz już być lekarzem??? Osobiście uważam, że fizjo lepsza 100 razy. Co raz więcej połamańców i zwyrodnieniowców, więc robota będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu zobaczyłam jak w tym systemie człowiek w ogóle się nie liczy, a lekarze powinni być raczej ekonomistami, bo tu cały czas wszystko rozgrywa się o kase :/ chyba bym tak nie potrafiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wiecie co mialam dzisiaj na w-fie rozgrzewke i biegalismy 9 okrozen wkolo sali i skoki przez plotki po drodze byly no i przez te skoki mnie strasznie znowu rozbolal bok, a tak dokladnie to tak jakby rog kolana... :P od wewnetrznej strony, wiec sie poddalam i nie cwiczylam wiecej tylko postalam na bramce :P I sie wkurzylam bo chcialam sie zglosic do konkursu z wiedzy o patronie i mialo byc w tym roku troche tez na tym konkursie sportu i mi nie pozwolili startowac... wychowawczyni powiedziala ze z moimi kolanami nie powinnam, ja jej powiedzialam ze dam rade i juz miala sie zgodzic ale dziewczyny z klasy powiedzialy zebym lepiej nie szla bo sobie cos jeszcze zrobie ale mnie bedzie jeszcze bardziej kolano bolalo :/ a chcialam sobie tym konkursem podwyzszyc ocene z zachowania i z historii i napewno z w-fu tez by cos bylo... no ale trudno... wazniejsze jest zdrowie... :P chociaz i tak mysle ze bym dala rade bo tam mial byc tylko jakis bieg a takto reszta jakies rzuty do celu itp. :P jeszcze 34 dni do artroskopii :) a 14 dni szkoly juz tylko mam :) bo czerwca juz nie licze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, podziwiam twoje podejście do artoskopii, zwłaszcza, że kolejnej. Megusia, no jest tak jak piszesz, ale myślę, że chyba da się pogodzić ekonomię z byciem człowiekiem-lekarzem. Ale fizjo i tak lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to kiedy ten zabieg bo nie chce mi się liczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale z obecnym nastawieniem...:D , no i chyba dużo łatwiej będzie się dostać, nie? A jak tam dziś sprawy bólowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolano nawet spoko jak na jego możliwości, za to łokieć niespecjalnie, chyba za dużo na kompie siedze hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nieźle chyba jak na ciebie:) A kręgosłup?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie brzmi aż tak ok...Myślisz, że samo przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle, że dojde w końcu z tym do lekarza, w tym miesiącu będę miała co najmniej 2 okazje, z tym że pani r. raczej nie powiem, bo mnie zajedzie znowu jakimiś badaniami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drugi dzien po artro wychodze :P czyli razem 3 dni. 1dzien przyjscie, 2 dzien zabieg, 3 dzien wyjscie :D chyba ze nie podniose nogi do gory (w tamtym roku to byl warunek wyjscia :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, to taki średni pobyt:) Megusia, do pani r się znowu wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia, bo szczerze powiedziewszy ortopeda tylko rzucił okiem na to moje kolano, trwało to może 10 sekund :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy kolanach to akurat słyszałam, że często bzdury opisują. Tzn. na artro wychodzi całkowicie coś innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem w ogóle rezonans nie uwidacznia czegoś, nie można sie chyba w 100% sugerować tym badaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywkle rezonans uwidacznia to czego nie ma:P z tego co slyszalam:) a lekarzowi sie nie dziwie ze tlyko spojrzal na twoej kolanow koncu zna je na wylot juz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi akurat głupoty nie wyszły, ale znajomej napisali uszkodzenie łękotki a była chrząstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×