Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Nom dlatego chyba musze porobić troche izometrycznych żeby sobie nie spaskudzic... Właśnie sobie zmierzyłam obwód u i mam prawie 1.5 cm różnicy:/ Najlepsze jest to że w sumie to nie ma powodu. Ani nieoszczędzam tej nogi ani nic. Uzytkuje dwie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz 1.5 cm to nieduzo pzreciez nie jestesmy idealni;) ale na wszelki wypadek pocwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby nie dużo, ale przy własnie izometrycznych przy podnszeniu niogi w wyproście różnica jest straszna. Z prawą nie ma problemów a lewa to jedna wielka katastrfoa. Jakby teraz miała w szpitalu po atro podnieśc przy takim stanie mięsni to raczej nie ruszyłabym nią z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc.. :) wiecie co... po tej komunii to bylam tak padnieta ze o 20 poszlam spac i o 7 dopiero wstalam :) ale sie nareszcie w miare wyspalam :) a co do tych miesni to ja tez mam jeden oslabiony... ten w nodze jeszcze nieoperowanej... juz mialam slabszy przed pierwsza artro to wtedy sie lekarz stroche zdziwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam roznice chyba 4 cm... :) albo cos kolo tego... ciekawe ile teraz... chyba sobie pozniej zmierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha to faktycznie spanie miałaś dobre:D Też bym takie chciała:D Jeżeli chodzi o mieśnie to wczoraj przed snem trochę poćwiczyłam i dzisiaj w szkole i umieram:/ Nie ćwiczyłam jakoś specjalnie dużo żeby nie przegiać w końcu to początek to wiadomo a cała noga mnie boli masakrcznie. Juz nie mogę napiąć mieśnia bo kolano strasznie boli:./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha to faktycznie spanie miałaś dobre:D Też bym takie chciała:D Jeżeli chodzi o mieśnie to wczoraj przed snem trochę poćwiczyłam i dzisiaj w szkole i umieram:/ Nie ćwiczyłam jakoś specjalnie dużo żeby nie przegiać w końcu to początek to wiadomo a cała noga mnie boli masakrcznie. Juz nie mogę napiąć mieśnia bo kolano strasznie boli:./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, pierwszy raz tak dlugo chyba spalam :) to nie dobrze ze Cie boli kolano od cwiczen.... :/ ale mnie tez boli :/ moze jakos zle robimy :) bo podobno kolano nie powinno bolec... cos takiego przynajmniej slyszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe a no nie powinno a boli:P Nie wiem czy mozna robić coś źle przy napisaniu mięśnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... Julcia masz racje :D co mozna robic zle przy napinaniu miesnia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie chyba nic nie mozna źle zrobić:P Napina się normalnie jak to się napina zazwyczaj:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez to jest mozliwe xD :D :P a jak tam dzisiaj Twoje kolana oprocz tego ze Cie boli od cwiczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie tylko do ćwiczeń boli. No zaczeło mnie boleć to miejsce które bolało mnie w Londyni e teraz jak byłam. Po długiom chodzeniu bolało mnie miejsce po wewnętrznej stronie nogi pod kolanem troche bardziej na prawo. Nie mogłam stanąć na nodze ani jej wyprostować. Teraz jest podobnie tylko mniejszy ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jeszcze tylko 40 stron i mamy 300:D Jak dobrze pojdzie to do wakacji się wyrobimy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dobrze pojdzie :D musimy takto troche ruszyc z psianiem :D ale napewno ruszy jak Sandra juz bedzie po rekonstrukcji a ja po artro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wtedy napewno szybko poleci:) A kiedy Ty masz dokładnie artro? Bo sandrze przeniesli jak na razie na sierpień, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak przeciez jej przeniesli :) ja mam 10 czerwca :D wiec juz niedlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie robie prywatnie;) bede mialam po osatnik egzmainie w sesji mam tylko zadzownic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×