Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Przecież to zupełnie normalne, takie zmiany mogą następować nawet w ciągu jednego dnia, rano dobrze, wieczorem gorzej albo odwrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy dzisiejszego bolu nie spowodował w-f bo po się wszystko zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, nasze kolana już nigdy nie będą jak nowe i trzeba się z tym pogodzić. Trzeba je eksploatować póki się da hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe co racja to racja. Tylko tyle że w trakcie rozgrzewki robiłyśmy takie idiotyczne ćwiczenie że jedna osoba truchtem ma za sobą drugą i trzxyma ją za ręce i ta z tyłu skacze jak królik. Tak mi rzepka przeskoczyła że aż mnie zabolało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na rehab. mówią, że boleć będzie, zresztą dla mnie to już jest normalny stan i nie zwracam już tak bardzo na to uwagi. Ale widze też, że dzięki tym ćwiczeniom jest lepiej, więc warto jest się pomęczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, a na co, w twoim przypadku, zwalają trwały ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma na to swoją teorie ;) Głównie zwalają na przeciążenia związane z nadruchomością albo doszukują się chorób z dziedziny reumatologii, tylko jakoś reumatolg niczego oprócz tej wiotkości nie stwierdziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie wyklucza tego, że coś się może ujawnić za pare lat, bo tego przewidzieć się nie da. W chwili obecnej pod tym względem jest ok, ale i tak zawsze zostają predyspozycje w kierunku choroby zwyrodnieniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co niby może się ujawnić? Z drugiej strony , przy chondro, już ma się zwyrodniały staw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś choroba z autoagresji, typu RZS albo coś w tym stylu, bo jak dostałam zaświadczenie to wyraźnie było napisane "W CHWILI OBECNEJ wykluczam ostre tło zapalne". A chondro to chyba taki łagodniejszy typ zwyrodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby łagodniejszy, jednak w młodym wieku źle nam to wróży na przyszłość:( Planujesz zmowu jakąś wizytę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybieram się do doktorków, bo nie widze sensu ;) Za to zamierzam się okleić tapami w przyszłym tygodniu, żeby sprawdzić czy dalej będzie mi uciekać to kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki mam masaże to nie moge się tapować, ale kończe je w tym tygodniu, więc w przyszłym moge już sobie strzelić uroczy róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, kończe tylko masaże, nie wiem czy na stałe czy chwilowo, bo mięśnie się przyzwyczajają i masaże nie są już tak skuteczne, więc teraz zostaną mi tylko ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujesz jakąś przerwę? Masz tylko ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie zrobiłabym sobie przerwe, ale wiem, że potem nie chciałoby mi się wrócić, zresztą tu ważna jest systematyczność :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ćwicz! A mięśnie coś nabrały kształtu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widze jakichś powalających postępów, o ile jeszcze lewa noga jest w miare, to prawa dalej słabiutka. Dziś padł komentarz: \"Ale to wszystko jest dalej wiotkie...\" Widocznie trzeba więcej czasu albo z tych mięśni więcej nie da się wykrzesać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to będzie szło troche lepiej, bo w sumie to już 10 tydzień. Ważne że na aerobiku moge sobie poskakać, a kiedyś ćwiczyłam nawet z ciężarkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszczędzanie się nic tu nie da, wychodze z założenia, że trzeba korzystać póki się da :D w końcu chondro to nie wyrok i można z tym prawie normalnie funkcjonować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym nie powiedziała, że możńa normalnie z chondro funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×