Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Może bez operacji też by się dało, tylko jeszcze nie trafiłaś na kogoś , kto by to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wypowiadam się, bo nie wiem, w każdym razie nawet w tapach mi się ta rzepka podwicha dokładnie tak samo jak i bez. Przynajmniej mam poczucie, że próbowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nowych, dobrych kontaktów i rozwiązań. Wiem, łatwo powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie, ale do niej nie ma kolejek, więc wystarczy jak sie umówie dzień przed. Niestety mózg powiedział, że nie odpuści mi tej wizyty mimo że przeciwciała są ujemne :P Już w środe mnie wysyłał, ale nie poszłam hehe a zresztą do wakacji mam dużo czasu, a wcześniej się chyba nie będę z nim widzieć, więc nie będzie mnie dręczyć czy byłam albo kiedy pójde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zagladam czasami:) nawet chcialam wczoraj zadac pytanie ale stwierdzilam ze jak nikgoo nie ma to trudno;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli mnie caly dol kolana...tzn tyl...prawei wogole nie moge chodzic jedynie bardzo bardzo powoli i nie prostujac za bardzo nogi:( co tam wogole jest??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dole podkolanowym są chyba przyczepy mięśni, kaletka półbłoniasto-brzuchata, w sumie to nie wiem. Jak jest spuchnięte to może być torbiel Bakera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może przeciążyłaś mięśnie? Kiedyś po rehabilitacji przez prawie 4 dni nie mogłam wyprostować nogi ani na niej stanąć, bo przeciązyłam przyczepy mięśni łydki w dole podkolanowym, więc wiem jakie to fatalne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam mały postęp i umówiłam się do reumatologa na przyszły tydzień i mam nadzieje, że pani dr mi nie odwoła tej wizyty, bo nie wiem kiedy będę miała następny zryw i przede wszystkim czas :P a poza tym mam masakryczne zakwasy po stretchingu i chodze jak paralityk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam cały zestaw ćwiczeń rozciągających i rozciąga mnie rehabilitantka, więc jest naprawde ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tylko tydzień przerwy przed świętami, a po świętach dalej, tyle, że teraz robie co innego - tylko stretching + ćwiczenia z ciężarkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×