Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość push-up

biust a pompki

Polecane posty

Gość push-up

hej :) mam pewien problem. chodzi o to, że mój biust trochę opadł. chciałabym go trochę podwyższyć. czy pompki podniosą biust? czy zmaleje? czy w ogóle pompki to dobry pomysł na podniesienie biustu? z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 30
ja cwicze pompki podobno pomaga mi sie po diecie zmniejszyl iopadla ale cwiczenia sa dobre stosuj zimne polewanie woda i masuj krem do biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
i od zimnych natrysków biust mi się podniesie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 30
ujedrni sie a podniesc to ci moze tylko stanik albo chirurg niestety-cudow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
ale mój jest dość jędrny. tylko troszkę opadł. robiąc pompki ćwiczy się mięsień piersiowy i utrzymują on pierś. więc, jeśli bym go ćwiczyła to podniósłby mi się biust? nie chcę iść pod nóż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
ja myślę ze tak. Też mam taki cel :) również ćwiczonka z hantlami powinny być pomocne. No i trezba zawsze mieć pierś do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
a ćwiczyłaś kiedyś pompki? ja chcę unieść piersi, ale ich nie zmniejszyć. a trochę się boję, że mogą się zmniejszyć od pompek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dzieki pompkom biust sie troszke podniesie ale wiesz nie az tak bardzo.ale uwazaj bo przez pompki bedziesz miala muskuly albo taka duza klate.najlepiej rob babskie pompki, pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
no pewnie, że babskie :P w sumie mój biust nie jest jakiś ochlapnięty, ale do ideału mu jednak nieco brakuje. muskuły powiadasz? a Ty ćwiczysz lub ćwiczyłaś babskie pompki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszszczcz
lepsze muskuły niż motylki, które ma większosc kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
jakie motylki?:D nie wiem o czymś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
co Ty, biust się nie zmniejszy, działasz na tkankę mięsniową, tłuszcową w mneijszym stopniu. Zresztą rozbudowane lekko mięsnie optycznie powiększają pierś. Bez przesady, lekkie ćwieczenia nie zrobią z nas atletów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka 30
motylki to pewnie sflaczale ramiona-to fakt wiekszosc babek takie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
no ale w końcu mięśnie zastępują tłuszcz... sama nie wiem. ale spróbuje, najwyżej będę płaską deską z barami :D:D a sflaczałych ramion prawie nie mam. marzę jednak o takich ślicznych, lekko umięśnionych ;) to teraz przejdźmy do zasadniczej części - jak zrobić damską pompkę, jeśli nie mam siły w rękach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 30
nie bedziesz miala barow ja cwicze i mam ladnie zarysowane ramiona -poza tym na ramiona 8 min cwicze-bary to maja laski ktore cwicza z obciazeniami a damskie pompki to proste sa nawet ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
to może ja źle robię :D wiem, że trzeba zginać ręce jak w męskich, a kolana powinny być ugięte. i tu pojawia się problem. jeżeli są dalej to nie zrobię, jeżeli blizej biustu to bez problemu. jak się to robi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika 30
ciezko wytlumaczyc-wejdz na yputube i wbij tam 8 min arms tam sa cwiczenia na ramiona i wlasnie te pompki -obejrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
czyli już koniec :D właśnie takiego czegoś nie umiem zrobić :D no cóż, będę ćwiczyć :) a ile takich pompek należałoby wykonywać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vega girl
Ja też jetsm słaba w ramioanch, nie mogę zrobic nawet pół damskiej pompki :( Na poczatku rób z krzesłem. Stabilnym:) oprzyj się o krawędzie krzesła, po obu strnach, nogi wyciągnitę do tyłu. I się uginasz. Poza tym ćwiczenia z hantlami, tudzież butelkami wody mineralnej. Mnie pomagają, może wkrótce zrobię tą daską pompkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push-up
wpadłam raczej na pomysł, aby robić przy ścianie - nogi metr przed ścianą i się uginam. cholernie trudna zabawa :D krzesło też wypróbuję, ale jutro, bo dziś już nie czuję ramion :D o hantlach tudzież butelkach też myślałam, ale nie wiem jak z tym ćwiczyć:P może któraś mi coś zasugeruje :) dzięki za wszystkie posty. mam nadzieję, że jeszcze coś napiszecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna kawka
tylko systematyczność , ćwiczenia, balsamy i masaż dobrego chirurga da efekt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w2Kmg89c069EY5fPBUzXrxxn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najaważniesze to profesjonalne ubranie sportowe, polecam sklep Freeme Yoga z ekologicznymi produktami www.freemeyoga.com Świetne topy i legginsy sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Hejo ! Mam 31 lat i ogólnie zawsze byłam w miarę szczupła ale nigdy nie lubiłam swojego biustu. Od jakiegoś czasu robię sobie pompeczki. Na początku damskie, teraz zrobię mniej więcej 2*15 normalnych. Mój biust jest w końcu ładny, mogę chodzić bez stanika. Naprawdę warto włączyć pompki do swoich ćwiczeń, żałuję że tak późno ale lepiej późno niż wcale 😛 Do tego ramiona zdecydowanie lepiej się prezentują i jest moc 😉🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×