Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość werwerwertyutyu

cojest będzie modne tej jesieni i zimie

Polecane posty

Gość werwerwertyutyu

chodzi o buty spodnie itp .. macie przecieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to prawda, ale mają wrócic do łask szerokie spodnie. Może to i lepiej, bo wszędzie rurki i każda dziewczyny chodzi w tym samym... tunika+rurki+baleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to zawsze na jesień
odzież skórzana i skóropodobna! Zawsze tak jest kiedy robi się mokro i chłodno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Picasso
Prosze, spieprzaj z tego forum i przestan wpierdzielac sie do kazdego topiku z tymi swoimi tekstami . To juz jest po prostu zalosne oszolomie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szdxfchujiokzrdytgiujokpl
laura picasso obyś zdechła suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mu przyznać ze ma
racje ! Odzież skórzana wraca do łask! Dowód - nowy image Malgorzaty Kożuchowskiej: http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=2753 Poczytaj czasem zanim kogoś skrytykujesz ! Jak nic na jesień - jesli chcesz być trendy - trzeba kupić sobie skórzane spodnie lub coś podobnego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Laura, ale Ty pogrzana gulipa dupa jesteś !!! Czyżby kompleks niższości plus nadwaga i ryj kaszalota ? Hahahhahahahahaha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miał byc fajny topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ludzi nagle zaczeli się
sprzeczać nie wiadomo po co bardzo prosze sfrustrowanych o wyrzywanie sie gdzie indziej A jesli chodzi o trendy to: - szerokie spodnie - szaroś najlepiej ze srebrna lamówką - nity i metalowe zdobienia - męskie garnitury -buty na słupku -zestawienia wielu intensywnych kolorów -lakierowana skóra -kolorowe lakierowane dodatki -wielkie swetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nie znam ale
cholera znowu przyjdzie jesień i zima i wszędzie będą te smutne kolory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, przyjdzie zima i jesien i beda te szarosci bleeehhh :|||| ja juz widze w sklepach same szare i zszarzałe kolory :| Mam problem,bo szukam żeczy jasnych , tak aby nie czuc sie jakoś ponuro; DD - i mam problem, :OOooo pozdro ; DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich denke dass...
Teraz na zachodzie moda na kolor SZARY i pochodne. Tak poza tym to modne będą płaszczyki i inne trencze, skóra także, o której zresztą mówi się już od wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnbm
SZALONANSTKA-zainwestuj najpierw w slownik ort a pozniej interesuj sie moda dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnbm
SzalonaNastka----sorki,zle przeczytalam nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe hmm
ja mam gdzies zimowe kolory w sklepach i na drutach robie ladne sweterki w kolorach jakie mi opowiadaja, kolorowe szaliczki do ozywienia ciemnych bluzek, szperam w secondhandach, moje naturalne jasny blond wlsoy tez ozywiaja szare ulice :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnmnbm
w takim razie tylko Ci pozazdroscic sprytnych raczek;) ale co do uzywanej odziezy-popieram! tylko jeden "lumpeks"drugiemu nierowny... musi byc klimat,super oryginalne ciuszki i takie tam:)(w Lesznie jest takowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsxs
Tej jesieni,zimy maja byc modne szerokie spodnie i podobno kożuchy, futra. Kolory : fiolet, brudny róż, bordowy, czerwony, szary, czarny, brąz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 54555555555555555555
zastanawia mnie jakie to sa szerokie spodnie? mozecie podac linka do jakiegos zdjecia? cale szerokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co pisze
o tych skórzanych spodniach też mnie już wkurwia. Kurwa ileż można pierdolić o jednym i tym samym. Wypierdalaj z tego forum zboku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris26
Lakierek i fiolet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj żeby
ja w sklepach widzę już teraz płaszczyki tylko szare i czerwone - żadnych innych kolorów nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda modne:szerokie spodnie, skora (blyszczaca), swetry obszerne ( szerokie gofly, wywijane rekawy) , szarosc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie wiedziec
co bedzie modne, z zasady modnych ubran nie nosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakierr
rozumiem, ze bedziecie nosic rzeczy tylko dlatego, ze projektanci-geje oglosili, ze w tym sezonie beda modne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham szary kolor, świetnie sie w nim czuje i wygladam poza tym uwielbiam tweedowe, ładnie skrojone garnitury i buty na słupku i platformi - jestem wyższa o te kilka cm a teraz co przegladam jakąś gazetę to widze, że moda na jesień opiera sie właśnie na tym, i cała ulica będzie chodzić tak ja chodze zawsze :( zaraz zaczne mysleć, że to ja wylansowałam ta modę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakierowana skóra mhmm

×