Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martollini

Sklepy DIESEL w Polsce .

Polecane posty

Gość Martollini

Czy Ktos moglby zarzucic konkretnymi adresami, gdzie mozna kupic ciuchy DIesla? Chodzi mi przede wszystkim o Warszawe . Wiem ze Outlet jest na Grochowskiej, czy to jest jedyny sklep w stolicy ? Czy sa jakies sklepy laczone, np. Levi's z Dieslem? Gdzie jeszcze znajde jakies sklepy tej marki? (abstrahujac od Warszawy) . KONKRETNY adres bym prosila . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W w-wie nie wiem gdzie są, ale w Lublinie jest w Leclercu, łączony sklep z Pumą. Ul. Zana (14?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martollini
Rozumiem, dziękuję za pomoc :) Niestety Lublin to troche daleko, zebym jechala rozejrzec sie po sklepie ;) Mam tylko pytanie takie orientacyjne, mozesz mi powiedziec czy jest tam w miare duzy wybor rzeczy? Dzieki ;) Ps. Proszę rowniez o inne adresy jezeli Ktos zna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w/g mnie wybór jak najbardziej dobry - zawsze coś dla siebie znajde. Chociaż ceny duże - np. zwykłe proste spodnie 750 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezroczysta-niewidoczna
http://serwisy.gazeta.pl/avanti/3,52884,0,P_AVANTI_ADRESY,1916045.html?page=1&start=1&bid=1915969&t=iw1ap80821183643478502 a dalej sama poszukaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa kwitnaca
w Galerii Mokotow jest caly sklep Diesel'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martollini
Jestes pewna ? Wiem ze jest na Grochowskiej i chyba w Panoramie, ale w galerii mokotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa kwitnaca
jestem pewna bo tam kupowalam nie raz:) Na gornym pietrze chyba na przeciwko pumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martollini
Dziekuje Wam za wszelkie info :) Jezeli Ktos jeszcze zna jakies adresy w/w sklepow, prosze pisac w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotekbrmb
W Lodzi na piotrkowskiej jest dobryu sklep Diesel przynajmniej byl tam rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotekbrmb
Ale mam dla Ciebie lepszy pomysl jak wiadomo rzczy diesel nie naleza do najtanszych kup bilet do Rzymu albo do Birmingham w Anglii z linii Norwegian wydasz jakies 500 zl a mozesz kupic tu duzo tansze ciuchy i duzo fajniejsze wiem bo kupowalem w dieselu w polsce i w anglii np za spodnie z nowej kolekcji zaplacisz jakies 80 90 £ za tshirt 25£ za Pasek do spodni 40£ buty jakies 60£ Jesli chodzi o kurtki to nie polecam 900£ Ps w Anglii jest duzo duzo fajniejszych sklepow niz w polsce Np G-Star nie myl Big star pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×