Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagoda23.

nie wiem co zrobić

Polecane posty

Gość hej hej
nie, tak tylko z ciekawosci:) ja ywjechalam ze swojego miasta, dwa lata temu, i miszkam ze swoja Połówka, jest Cudownie, lae musze powiedizc ze strasznie brakuje mi tu przyjaciól ;/ Mysle ze nie jestem jakas dziwna, ladna, lubiana - raczje nie mam wrogow- tylko jestem taka ze nie lubie sie pakowac ludziom z butami- ciezko jest nzależc prawdziwego przyjeciale, kurcze, jak mi tego brakuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda23.
znajdziesz tylko nie mozesz sie odcinać, bierz udział w zyciu studenckim, rozmawiaj z ludźmi wychodz na imprezy nie siedz tylko z chłopakiem :) dobrze ze masz chociaz jego przy sobie,tez tak chciałabym..bo problemu ze znajomymi nie mam,jakos gdzie bym sie nie znalazła potarfie sie dogadac z ludżmi tylko cięzko mi się z kims związać,zawsze rafiałam na jakis dupków a kiedy wreszcie poznałam jego to ...sama wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
to znaczy u mnie nie ma problemu z dogadywaniem si z ludxmi :) nie mam z tym prblemu, mysle ze jestem towarzyska, ale troche za duzo przeszla- jesli o chodzi o przyjaciol, teraz ciezko jest znalezc takiego prawdziwego- zreszta msle ze 2 lata to malo na znalezienie prawdziwego przyjaciela :) bo kolezanek to mam sporo, ale kzda ma tez juz swoich znajomych i swoje zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie chcesz
studiowac w tym miescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×