Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość missybilka

Piosenki które poprawiaja nastrój

Polecane posty

PJ Harvey to rzeczywiście babka z charakterem. Faceci takich nie lubią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PJ Harvey ..jest za...ista...potrzebował bym taką kobietę... .....:classic_cool:...zrobił bym dla niej wszystko...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak Ci się tylko wydaje... Gdyby taka kobieta była Twoja, zapomniałbyś o tym, co teraz piszesz... ;) Tak to już jest, że gdy czegoś nie mamy, wydaje się nam, że zrobilibyśmy to, czy tamto, ale kiedy wreszcie uda się zdobyć coś/kogoś, zapominamy jak wiele dla nas znaczy ;) Taka już ludzka ułomna natura :classic_cool: Przepraszam, że zasiewam pesymizm na takim topicu ;) Tak mnie jakoś naszło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia 20...mamy takie same czarne mysli z rana...:-D Najpierw wkleiłem strone,a potem słucham propozycji innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Alex 🖐️ \"masz racje ...deja vu...całe życie szukamy czegoś co nie jest osiągalne..\" Hmmm... Tego, to ja nie napisałam... ;) Myślę, że raczej wielu ludzi całe życie tak naprawdę nie wie czego szuka... ;) Ale to już temat na \"poważną\" rozmowę natury egzystencjalno-filozoficznej z elementami wiedzy tajemnej :classic_cool: http://youtube.com/watch?v=cqgKKoJaPwM ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×