Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pani nie z tej epoki

Czy nie ma już normalnych facetów. którzy potrafią kochać

Polecane posty

Gość pani nie z tej epoki

którzy chcą być z jedną kobietą, którzy są uczciwi, chcą mieć rodzine???? są jeszcze tacy czy wygineli jak dinozaury???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nie z tej epoki
ja chce a trafiam na samych padalców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby cie na prawde
ja znalazłam i zraniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nie z tej epoki
ja mam za sobą 3 pseudo związki i juz straciłam wiare:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szukaj. Jeśli taki gdzieś żyje wpadniecie na siebie przypadkiem ;) Dinozaury zostaw w spokoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sa. Moja kolezanka ma takiego meza, wszyscy tak uwazaja, ona tez. Ma szczescie farciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nie z tej epoki
nooo to chyba ci najfajniejsi i najnormalniejsi są juz pozajmowani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani nie z tej epoki
wiec chyba zostane sama albo trafi mi sie kolejny idiota i pustak, który bedzie chciał miec zabaweczke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_20
wiem co czujesz. ja jestem po dwoch nie udanyh zwiazkach. z tym ze ten drugi sie skonczyl w tym tyg ic iagle mam zlamane serduszko. facetowktorzy mysla poaznie o zwiaku moim zdaniem juz nie ma, nawet jesli tak mowia to trzeba sie liczyc z tym ze to tylko slowa;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczesna wersja
jak nie ma, jak sa? Tylko ze nie sa przystojni i nawet ich nie zauwazacie. Przeciez lepiej wybrac przystojniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ja jestem normalna
ja np nie szukam przystojniaka , lepiej jak nie bedzie przystojny to sie bede przy takim czuła pewnie;) ale nadal jestem sama....tzn miałam kilku chłopaków ale to nie było to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_20
wcale nie chodzi o wyglad. moj pierwszy nie byl za bardzo przystojny ten drugi natomiast wzgledem kolezanek chodzacy ideal. tylko ze obaj okazali sie takimi samymi draniami ktorzy najpierw naobiecywali wiele a pozniej z dnia na dzien stwierdzili ze to koniec;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllx
pewnie są ale niewielu , wogóle mało jest teraz normalnych ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczesna wersja
ja tam swoje wiem, nie podobam sie fizycznie zadnej dziewczynie, wiec cos w tym musi byc. Mojego charakteru to zadna nie poznala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujająca_w_obłokach
Tacy mężczyźni są, wierzę w to. Problem w tym, że ludzie przestali umieć być razem. Dążenie do wygody zabiło w nas umiejętność zawierania kompromisów czy tak wyśmiewanego poświęcenia się dla drugiej osoby. Dochodzi jeszcze strach przed powtórnym zranieniem... i mamy całe rzesze "singli", które marzą o byciu w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd...
wspolczesna wersja ---> KOLEJNY ZAKOMPLEKSIONY PRAWICZEK NA FORUM, NISKI I Z NADWAGĄ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd...
"Problem w tym, że ludzie przestali umieć być razem. Dążenie do wygody zabiło w nas umiejętność zawierania kompromisów czy tak wyśmiewanego poświęcenia się dla drugiej osoby" moge sie pod tym spokojnie podpisac. moj byly wybral wygodne samotne życie, niż zycie ze mną, mimo ze podobno mnie kochal. i jak tu wierzyc w milosc? kazdy mysli tylko o sobie i taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tedy kiedy
i tu sie zgodze . Ludzie samotni po czasie sie przyzwyczajaja do samotności i mimoże czasem szukaja tej 2 osoby to chca być sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdd...
jesli mam byc szczera to juz chyba nie chcę też żadnych zwiazkow, bo a nuz znowu na takiego chuja trafię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tedy kiedy
witaj w gronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManeR
Są tacy faceci , tylko kobiety ich nie doceniaja. Sam chcoiałbym mieć rodzine, spokojną prace i kobiete którą mógłbym całować z rana. Moja EX też mnie nie doceniał. Zerwała ze mną bo uwarzała że nie jestem jej wart po tygodniach wszystko się jej zmieniło jak zobaczyła ile to ja robiłem. Ale już było za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, ja jestem tylko wiesz, ciężko znaleźć kogoś w kim można by się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ManeR -- moim zdaniej jej nie kochałeś - i tyle - kazdy ma prawo popełnic bład ile razy ona ci wybaczała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManeR
Bo nawet się nie starała za bradzo. Poprostu przyszła i uważała że wszystko jest O.K. i już możemy dalej być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×