Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
jakaś wojenna, takie lubi, nie znam sie na tym zupełnie, wiem, że są jakieś misje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co chodzi....u mnie jak grają to az wypiekow dostają,,,:)synowi sie nie dziwie ....ale moj maz tez zupełnie jak dziecko sie zachowuje....:)chyba to prawda ,ze faceci nigdy nie dorastają...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
mój to samo, jak juz gra to ciężko go odciągnąć, mówi, że jak był dzieckiem to czegoś takiego nie miał i dlatego teraz gra, ale nie przesadza znów więc nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ......nie mieli w dziecinstwie wiec nadrabiaja teraz....;)niech im bedzie ......widocznie muszą sie troche pobawic.....nie grozna to zabawa ....wiec na zdrowie........moj mąz teraz chce sobie motor kupic ...taki stary nie pamietam jak sie nazywa ,ale twierdzi ,ze to jego marzenie z młodosci.....i gadaj tu z takim....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajdus
widze ,ze zostałam sama więc tez sobie ide .....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
o spóznilam się :(,no to dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie drogie Panie 🌼 ja sobie pyszna kawusie siorbie o 8,30 do lekarza uciekam i nie wiem ile mi tam zajmie ;) nie lubie kolejek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie... ja widziałam projekty obiektów przemysłowych i budynkow mieszkalnych w chinach i byłam przerazona. totalnie inna kultura i nawet w takiej głupiej sprawie jak wc ,jest juz przepasc do europy ;)) a jak gostek jeszcze opowiadal ze tam sie prawie wcale nie ogrzewa mieszkan / na wsi/ tylko wietrzy i ze te dzieciaki to takie zahartoiwane ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam w deszczowy poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja nie cieszę się :( taka pogoda xle wpływa na moje samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie juz wlasciwie koniec dnia, bo za 1,5h bdzie juz ciemno... odezwe sie innym razm, teraz tylko wpadlam, zeby sie usprawiedliwic. Zlamala mnie choroba, bo jak tu nie byc chorym, na dworze 40C i duchota taka, ze mozna upasc, no i dodatkowo brud, kurz i smrod. Do tego wszedzie klimatyzacja ustawiona na 17C - dla mnie to troche przesada, taki przeskok temp. Organizm nie wytrzymuje, zatoki daja sie we znaki. Ide polezec... sciskam wszystkich Co do WC to racja - tragedia, lepiej tego nie wiedziec ;) - wiem, ze kiedys i u nas tak bylo, ale ja tych czasow (celowania w dziurke, na narciarza) nie pamietalam, ech - chce do Polski, do cywilizacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Odpoczywaj :) szybkiego powrotu do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
Hajduś-wszystkiego naj...naj....czego tylko sobie wymarzysz żeby się spełniło :),a przede wszystkim zdrówka bo ono jest najważniejsze!🌼 🌼 🌼 🌼i👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuunia ......dziekuje!!!!!!!:):)...pamiętałas jak miło:)....zapraszam do mnie na słodkie pysznosci.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:D Za chwilkę jestem :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu takie pustki?????????mzm nadzieje ,ze jutro bedzie lepiej:(....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam :) U mnie znów pochmurno :( Ma ktos może ochote na kawę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromna...Asanka🖐️....u mnie zimno i pochmurno....kawka jak znalazł na taka pogode...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Hajdus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiałki ja przegalopowałm przez doktory i dopiero jestem chora bleeeeeeee to miała byc rutynowa wizyta a osiedziałam sie jak głupia i w czwartek na badania w piatek do kontroli niech to szlag trafi a ja mam dzis ostatni dzien urlopu i az sie boje szefa prosic o przedłuzenie ;) dobrze ze kawusie popijam uuu taka pyszna , sie ktoś łapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka ...no co ty ?....to co oni ci tam wynalezli....?a w takiej dobrej formie byłas...:) nie daj sie.....a jak dłuzszy urlop potrzebny to sie nie oglądaj na szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dzien mija ?........narazie tylko babeczka napisała co i jak.....Zycie jak sie czujesz?............Asanka ....Kuunia ..wasza kolej ...co słychac dzisiaj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
U mnie nic ciekawego, siedzę sobie w domku, za oknem strasznie wieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba mam kociaka i wcale nie wieje , bedzie przepiekny zachód słonca a u lekarza byłam na standardowym przegladzie jak to nazywam , czyli badanie podwozia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
:) jestem,dziś miałam trochę luzu ale za to jutro się zacznie:(.Idę zrobić kanapki,jak ktoś chce to zapraszam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×