Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość liom
Asanka to dobrze jesli poprawa pogody moze poprawić nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liom
cześć kuunia cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kuunia....głowa troche lepiej.....ale cos mi tam jeszcze w niej szumi,mam nadzieje ,ze dzis sie wyspie i bedzie lepiej:)ostatnio u sąsiadow co noc alarm wyje ....jakim cudem oni tego nie słyszą ...nie wiem......my wszyscy sie budzimy....dzisiaj sąsiad na policje w nocy dzwonil ....bo juz sie tego nie da wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
My to przechodziliśmy tydzień temu,ale już spokój.Dziś chyba też pójdę pózno spać bo mam do napisania zaległe meile i ludzie mnie zlinczują że nie mam dla nich czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz ci los......a o której jutro wstajesz?.....ja sie jutro po sklepach wybieram....musze sie za nową lodówką porozglądac.....problem mam taki ,ze nie moze byc za wysoka.....zeby mi sie pod zabudowe kuchni zmiesciła....a teraz takie wielkie kobyły wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Wreszcie się dopchałam do kompa, ostatnio maz ciągle okupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Pewnie wszyscy śpią. Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiloka 30
czesc dziewczyny zaraz sie klade ale znalazlam wasz topik i chcialabym sie poradzic bo ne mam z kim pogadsc moj maz za granica a ja mam dola-przed chwila mu napisalam kilka smsow ze ma za malo czasu dla mnie i sie obrazil -wiem ze jest ok i nie zdradza ale czasami amm jakies odchyly -glupia jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka ....ja nie spie.......no i chyba sobie poszła. Wiolka 🖐️ witaj......jak chcesz pogadac to pisz.......wiadomo ,ze samej cięzko .....ale chyba na wycieczke Ci maz nie pojechał.....tylko pracuje.....moze jemu tez nie lekko.zaglądaj do nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
witaj wiloka 30 :) ja się tylko melduję,jem śniadanko i idę popracować,miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiloka 30 wcale nie jestes głupia, powiem wiecej jestes najnormalniejjsza babą na świecie ktora teskni. brakuje ci przytulańska , pogadania i dlatego takie rozterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violka 30
czesc dziewczyny-serdeczne dzieki za mile przyjecie -wczoraj mialam jakiegos dola i pomyslalam ze sie na forum wyzale i fajnie ze ktos mnie pocieszyl to mam juz lepszy nastroj brakuje mi przytulania itp meza mam ok ale ogolnie jestem typem zazdrosnika i skorpionem i ciezko mi czasami samej ze soba wytrzymac-bede musial wasz topik poczytac od poczatku do konca by wiedziec co porabiacie milego dnia odezwe sie pod wieczor bo teraz jade do rodzicow z moim synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witaj Violka30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mażycielka
Ja jestem skorpion 06-11 myślę że jesteśmy twardymi babkami z jajami więc Violka 30 trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ \"stare\" i nowe bywalczynie topiku.....dzien dzisiaj piekny ,słoneczny ...az sie nie chce w domu siedziec....:)poganiałam troche po miescie ....kupiłam dziecku spodnie.....i chyba sama bede w nich chodziła......bo jemu sie nie podobaja.......istnieje tylko obawa ,ze na zdrowie mi zaszkodza ,bo jestem bliska uduszenia jak je zakładam.....staram sie nie oddychac:D.....z obiadem sie uporałam...teraz tylko musze posprzątac ,a bardzo mi sie nie chce.Ktora lubi zmywac?.....moze by mi pomogła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam dzisiejszy dzień drogie Panie?.......Życie co u Ciebie ?nic sie nie odzywasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena38
fajny topik...miłe kobietki jesteście...i pocieszycie i poradzicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bena39
w zasadzie to zrobię się na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Dzis wreszcie pogoda się poprawiła więc dużo czasu spędziłam na opalaniu się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena....no to siup nie ma co sie zastanawiać....dołanczaj do nas.....jak widzisz ja tu twardo topiku pilnuje i wszystkich serdecznie witam:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka🖐️.....no ja przez to ganianie po miescie nie miałam kiedy....mam nadzieje na jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ....bardzo sie ciesze,ze jestes z nami........17letni syn....no prosze juz jestes mi bliska....:)...a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie..w zasadzie to nie doczytałam kto skąd jest...miło mi!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka to Ty juz pewnie czarna jesteś:):)...musisz nicka tez uczernić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bena ja jestem z Dolnego Śląska....asanka zaraz napewno Ci napisze....Kuunia mam nadzieje tez zajrzy i cos opowie...:)teraz kolej na Ciebie .....juz po urlopie czy jeszcze przed?....pytam z obawy zebys nam zaraz na urlop nie uciekła.....i tak Kuunia juz niedługo jedzie,to nas będzie tu mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×