Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula01

zespół niespokojnych nóg

Polecane posty

Gość paula01

miał ktos cos takiego? jak z tym walczyć? Tzn domowe sposoby na mrowienie nóg i machanie nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość więcej ruchu
miałam coś takiego niedawno. Zmieniłam pracę z chodzącej na siedzącą i po 4 miesiącach nogi zaczęły mi strasznie cierpnąć. Jako, że wczesniej mieszkałam w mieścince 80 tys. do pracy i z pracy szłam 20 min spacerkiem, teraz mieszkam w Krk - pracuję na drugim końcu miasta więc: przestałam chodzić do pracy (a jeździć), z jako takiego ruszania się w pracy, teraz siedzę, nie uprawiałam sportu. Teraz zaczęłam wysiadać przystanek wcześniej (z pracy) i dochodzę z 17 min. do domu, staram się ruszać jak najwięcej (w pracy - zamiast dzwonić do koleżanek staram się chodzić do nich ;) ). Robię codziennie rowerek (2 min do przodu i do tyłu), biegam 2 razy w tygodniu - i teraz jest ok :). Pozdrawiam. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
czyli ogólnie sie ruszać? strasznie męcząca przypadłosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna cierpiętnica
Kiedys przeczytalam jakis artykul, w ktorym pisalo ze nie da sie tego wyleczyc, objawy mozna tylko zagluszyc farmakologicznie, lekami przepisanymi przez doktora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
tylko juz widze mine mojej lekarki, jak jej powiem że potrzebuje coś na zespół niespokojnych nóg:) ponoc to z braku żelaza, ale robiłam ostatnio badania i było ok, a te nogi dalej mi latają, mrowia i wogole.... Ponoc to sie NASILA w czasie ciązy.... moze powinnam tańczyć całą ciążę jakiegoś quick stepa?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna cierpiętnica
bo wiekszosc lekarzy to jest niedouczona i nie na czasie;] Chociaz z tym magnezem to moze tez cos ma wspolnego bo ja takze mam niedobory i cierpie na niespokojne nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nogi cierpną, czujesz mrowienie to też może być niedobór magnezu i potasu... Ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula01
ja mam tak, ze musze nimi machac, bo inaczej czuje jakby mi zyły wychodziły na zewnatrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×