Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KOBIECINA 27LATEK

kobiety ja was nie umiem zrozumieć zupełnie nie

Polecane posty

Gość KOBIECINA 27LATEK

Piszecie na forum o zdradach i płaczecie kiedy faceci was zdradzają . Za chwile jakis topik w którym kobieta zdradza faceta na wyjeżdzie a wy ja głaszczecie po głowie i jeszcze chwalicie . Gdzie w tym logika ? Chcecie zaufanie , miłości itd. same postępujecie jak .... szkoda słów . Jaka jest wasza logika juz nic z tego nie rozumiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psitka
to zdziwienie tez mnie ogarnelo zalamuja sie w depreche popadaja a same rogi dostawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
wyrachowanie, wyrafinowanie, puszczalskosc, zdradliwowsc, zmaterializowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECINA 27LATEK
no ,bo jak mozna być takim zakłamanym człowiekiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja widzę co innego
Wolna kobieta ma kochanka, to na nia najeżdzają. Facet zdradza - no cóż, to tylko samiec, który nie myśli głową, winna ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejskks
facet, jak by mozna bylo wrzucic wszystkich do jednego worka, to by bylo dobrze. Ale sie nie da!!!! Wiec przestan uogolniac, sa rozne kobiety i rozni faceci. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECINA 27LATEK
Wolna kobieta ma kochanka, -- Jak kochankiem jest zonaty facet to mnie to nie dziwi , ze ktos ma do niej pretęsje , bo jak ich nie miec ? - Gdzie wasze zasady moralne - macie jakieś ? to na nia najeżdzają--- no i słusznie , jak mozna rozwalać innym zycie , no jak ? ja nie rozumiem . Facet zdradza - no cóż, to tylko samiec - no bo facet mysli inna częścia ciała , nie pochwalam , ale to tylko facet , z 2 strony gdyby nie było kobiety , która by z nim poszła do łużka nie miałby kochanki .Czy moze sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rotten
Ja ją wyzwałam od kurewek, czyli tak jak jest w istocie, więc nie pisz, że WSZYSTKIE kobiety ją zaraz rozumieją i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECINA 27LATEK
No jasne nie wszyscy głaszcza po głowie - ale wiekszość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz jak to jest
? "Mężczyzna zdradza, kobieta przeżywa przygodę" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIECINA 27LATEK
no nie wiem - bo ja jakaś głupia jestm mam zasady i zamiast zostac kochanka i przezyc fajna przygode - powiedziałam nie . No ale jak pisałam , ja jestem chyba dziwna , bo mam zasady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×