Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość celo-fan

tydzień na wodzie z cytryną

Polecane posty

Gość purystka polonistka
co tak zamilkło? czyżbyście poleciały ćwiczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadreality
wiesz jak ludzie tyja?? Chudna np. 3kg na glodowce, jednak tluszczu z tych trzech kg jest niewiele, najwyzej 0.5kg. Potem z powrotem przybierzesz te 3 kg, tylko tym razem to bedzie 3kg tluszczu. I w ten wlasnie sposob bedziesz wazyc tyle ile przed glodowka tyle, ze bedziesz bardziej otluszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwnik Tombaka
pomysł rodem z Tombaka:P "a na koniec jeszcze 4 herbatki przeczyszczające...a jak dostaniesz drgawek i będzie ci słabo tzn.że organizm się oczyszcza..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem od wczoraj na sokach z cytryny i grejfruta, słabej kawce (choc podobno sie nie powinno), full wody. Od pon już tylko sama woda.

Planuje trochę zrzucić, ale ważniejsze jest dla mnie oczyszczenie i uwolnienie się od nałogów. A głodówkę traktuję jako wstęp do późniejszej diety.

Dzień zleciał, głodu już nie czuję, bo na wprowadzeniu jestem juz od kilku dni - jem malutko, pewnie nie przekraczam 300-500kcal, same owocki, warzywka, sucharki. Na razie schudłam 3kg, ale wiadomo że to nie tłuszcz tylko woda zeszła i bebechy z flaków.

Dziś zjadłam: sok z cytryny, mandarynkę, sok marchwiowy, kiwi, sok z grejfruta z wodą. Duzo wody. 2 sucharki z masłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Woda z limonką ma ciekawe właściwości, warto poszukać. A też wiele sposobów na parę kilo mniej na blogu zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×