Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stop-ken

DO PANÓW NIE BĄDZCIE KENAMI!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość stop-ken

Tylu jest fajnych chłopaków, tylko że zamiast tego by byli UBRANI są PRZEBRANI... Solarium-na maxa, fryzurka zaczesana i do tego rzucajacy sie w oczy ubiór... Nie lubie czegoś takiego!!! Lubie jak chłopak jest NORMALNY-ZADBANY-STYLOWY, ALE NIE PRZEBRANY!!!!!!!!!!!!!Czy wy- dziewczyny równiez podzielacie moją opinię??? Czy wolicie panów- tzw. Kenów? haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaabethh
ZGADZAM SIĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona mloda
kenom -mowie NIE!! poza tym Ken zawsze kojarzyl mi sie z gejem. :)Styl "na geja" czy na "kena" jest niestety coraz modniejszy,ale na takie cos leca chyba wylacznie nastolatki lubujace sie w stylu Barbie :O no i oczywiscie geje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaahahaaaaaaa
nie ma nic gorszego niz PLASTIK-MEN bleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
mezczyzni typu ken sa fajni zazwyczaj bardzo przystojni oczywiscie jesli nie przesadzaja rozowej koszulki u faceta nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
nie wiem czemu wy uwazacie ze jak facet o siebie dba i jest ladny to musi byc gejem Jesli tak kazdy by patrzyl to 98% faceto we wloszech czy hiszpanii musialoby byc gejami bo tam wlasnie maja taki styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
księżniczka nie przesadzaj to ze ma ciemna karnacje i czarne wlosy to swiadczy tylko o jego pochodzeniu ale to ze facet wyrywa sobie wlosy na klacie to juz jakiś dżołk - tamci darują sobie te zabiegi (no chyba ze sa striptizerami:P) o to chyba w tym temacie chodzi wiec nie generalizuj, ze każdy o sniadej cerze i ciemnych wlosach o siebie przesadnie dba a prawda jest taka, ze facet czesciej jest \"zrobiony\" niz przystojny... zwykle cioty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiezniczka84
mnie tam odpowiada jak facet nie ma wlosow na klacie bo mi sie owlosieni faceci nie podobaja juz wole zeby sobie depilowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×