Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baduu

magia ..marki

Polecane posty

Gość baduu

dzisiaj miałam okazje i poszwendałam sie po Wrocku myslałam,ze przeceny ,ze cos fajnego nabede tra-ge-dia!!1 same szmaty,bo tego inaczej nazwac nie mozna flaki a nie bluzki ,które juz na pierwszy rzut oka widać,ze wytrymią do pierwszego pranie/oby!!/ w jednym jakze firmowym sklepie super przecena z 150 na....19,90 szok tłok fajny sweterelokazja mysle ale spojrzałam na skład ....100% akryl takie dokładnie sprzedawane sa w Tesco w koszach ale ile ludzi stwierdziłam,ze ludzie sa nie normalni najgorsze g**** kupia byle z metką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale ja się na tym
nie znam. Ja nie patrzę na skład ale na kolor, fason i czy dobrze leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież we wrocławiu są teraz przeceny. i tak czy siak zawsze można coś znaleźć. a to że ubrania to szmaty to wiadomo nie od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baduu
przyjdzie mi sie zgodzic z przedmówczynią jak jest jakas moda to wszystkie sklepy na jedno kopyto i nic innego nie uswiadczysz a wspomniałas o H/M ,masz rację masakra nawet niektóre ciuchy z lumpeksu sa w lepszym stanie ,a te ceny !!! obnizka ,niby 50 % ,no tak z ceny wyjscowej 160 zł to i 80 zł/i 10zł/ to za duzo za takie badziewie dzisiaj to szajs czy firmowe czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×