Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Blancaa

jak byście zareagowały??

Polecane posty

otóż problem jest taki, ze jestem z facetem już prawie 8 miesięcy, od pewnego czasu jak jestem u niego w weekend ciągle pisza do niego jego byłe:( a on im po prostu odpisuje, pierwszy raz( a moze wczescniej po prostu nie wiedziałam ze tak jest..) starałam sie nie zwracać na to uwagi, powiedział e pisała do niego bo była pijana itp. za tydzień po tym zdazreniu pisała ponoć następna, ponoć znowy ze jest pijana i siedzi w knajpie. Jak spałam u niego w inny dzień to dostał telefon, którego nie odebrał( odrazu przez głowe mi przeszło,że nie odebrał bo pewnie byłam ja). Mówił ze to koleżanka z pracy, powiedziałam mu tylko zeby nie robił ze mnie idiotki. Za chwile po tym telefonie sms do niego, powiedziałam mu tylko,\" co..pewnie pisze ona dlaczego nie debrałeś..\" , posiedziałam chwile i wiecie co zrobiłam, wyszłam, było około godz. 20.00, on zdziwiony dlaczego wychodze i co sie stało, ja ledwo powstrzymałam sie od płaczu, ale szybko wyszłam, takze on nie zdążył nawet sie ubrać zeby za mną wyjsć. przyszłam około 23.00 i powiedziałam mu tylko: \" wyszłam zebyś sobiemógł spokojnie porozmawiać z tą osoaba która do ciebie dzwoniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×