Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eleanor

NIezwykła biżuteria z masy FIMO hand made

Polecane posty

Serdecznie zapraszam!!! Każdy koralik wykonany z FIMO jest formowany ręcznie, z niezwykłą starannością i dbałością o szczegóły. Kupując tą niezwykłą biżuterię masz pewność, że powstała ona tylko w jednym egzemplarzu - nie spotkasz więc nikogo w takiej samej biżuterii jak Twoja. Odwiedź moją galeryjkę http://art-eleanor.fotosik.pl Zajrzyj na moje aukcje na Allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5873172 Zapraszam do oglądania i na zakupy. Chętnie pomogę i doradzę w wyborze! Wystarczy napisać maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem do niczego
fajne są:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) Poprawiłam linka w stopce, teraz oba działają poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v-v
ladne :) ale oczywiscie podobaja mi sie najdrozsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niaaga
A co to jest ta masa fimo? Bo biżutki wyglądają fajnie ale czy to jest wytrzymałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niaaga ==> masa fimo to rodzaj szlachetnej modeliny. Korale w zniej uformowane są utwardzane w wysokiej temperaturze i lakierowane. Dzięki temu stają się twarde i wytrzymałe a do tego pięknie błyszczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop do góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka.kkk
Czesc.:D Czesc chcesz kupic niepowtarzalną biżuterię?Zajrzyj na stronke http://www.karolcia.blogownik.pl :) Biżuteria w całości wykonane przeze mnie oraz mojego projektu!:> Nie znajdziesz takich drugich!:) Spraw prezent sobie, przyjaciółce czy mamie!::D Jeśli jesteś zainteresowana napisz!(gg:4374016):* Przeslij wiadomosc dalej :*Życzę miłego dnia:)POzdrowionka Karolina:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dwa modele mi sie okropnie spodobaly, ale nie masz ich na allegro :( Jak inaczej moglabym je od Ciebie kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biżuteria piękna, podziwiam cierpliwość i wyobraźnię. Zupełnie rozwaliły mnie tutoriale - na zdjęciach wszystko wydaje się takie proste, szast prast i bęc! koralik. Wiadomo, że ta technika jednak prosta nie jest i łatwo wszystko spierniczyć, tym większe uznanie dla autorki, że to wszystko wygląda bajkowo. powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eleanor, czy Ty te koraliki robisz sama, czy kupujesz gotowe ?? Wiem, że np. w Empiku można kupić taką masę, ale jakoś nie wyobrażam sobie zrobić takie ładne kolorowe koraliki w domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, bardzo mi sie podoba, zwłaszcza naszyjniki - PIĘKNE. Ale na stronie allegro prawie nic nie ma :( czy te z fotosika są dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×