Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za wczesnie dochodzi

za wczesnie dochodzi

Polecane posty

Gość za wczesnie dochodzi

moj facet za wczesnie dochodzi może byscie cos poradzili zeby nasz seks trwał dłuzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f77
ustaw mu budzik i wal po głowie jak dojdzie szybciej w końcu bedzie tak wystraszony ze sie nie odwazy i nigdzie juz za szybko nie dojdzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Albo złam mu noge o kulach juz nigdzie szybko nie doleci!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka czy narcyz
faceci zawsze szybko dochodza jakby chcieli miec to szybko za soba -sa dremni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki urok facetow
musisz to polubic sie przyzwycajic i zacząc dzialac to jest treningi partnerskie wizyty u seksuologa i po 1-3 mies bedzie czadowo jak na orgioetkach , wiem co mowie bo prawie kazdy facet tak ma sle to kwestia treningu i juz jest nastawiony jak superman :D wszystko mozna jak sie ma dobre chęci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f77
albo go uwiąż na łancuchu to juz nigdzie nie pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a próbowałas go
trening trening i jeszcze raz trening;) popostu jak on juz prawie dochodzi musi wyjsc z ciebie i przestac na pare miniut i na nowo zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie dochodzi
do f77: Daruj sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za wczesnie dochodzi
hehe ok beda treningi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f77
jak bedzie tak wchodził i wychodził to tylko przeciąg zrobi i dupa przeziębiona a to nie wskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f77
jak mozesz tak ranic moje uczucia ja do ciebie z dobra rada a ty kopiesz lezacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BANKNOT 100ZŁ
jeżeli za wcześnie dochodzi to mam dla was dwie propozycje: 1. niech wychodzi później, 2. niech zmieni trasę, wybór należy do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f77
co ty jeger napisałes ta ksiazke ze tak ja reklamujesz .A ja ci powiem tylko tyle ze jak facet jest za szybki to chocby skały srały nic tego nie zmieni nie ma szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1989
Moj Bułus tez za wczesnie dochodzi;(: niewiem jak mu to powiedziec by moj misiaczek sie na mnie nie obrazil...to jest juz dla mnie problem poniewaz bo niedosc ze konczy mi w ustach to jeszscze nasz cudowny i nieskazitelny sex trwa krutko!!!co jo mam zrobic pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×