Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Toretto89

Stopki po 1.79zł tego jeszcze nie było !!!

Polecane posty

Gość Toretto89
Nikt nie jest zainteresowany????? Na allegro nie było i nie będzie takich cen zapewniam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNNiiaa
a byłby jakis rabacik przy zakupie 6 par :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
na pewno by był :) może jakiś gratisik albo upuścik :) prosze się odezwać na gg 6662295 i napisać że jesteś z kafeterii :) zalicytuj śmiało co do upustu na pewno się dogadamy :) zawsze coś opuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogo masz
w sklepie w Gdańsku stopki są po 1.30 zł (dodam że rózne gamy kolorów) mam je i są wykonane z bardzo wysokiej jakości materiału. A tu pewnie jeszcze trzeba zapłacić za wysyłkę?? Nie opłaca się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
zobacz po ile chodzą na allegro na hurtowni kosztują dużo więcej niż 1.3zł trzeba brać ok 10 000par żeby liczyli taniej... wystawiłem bardzo tanio na allegro o 1zł taniej niżkonkurencja to nikt nie brał bo ludzie myślą że kradzione albo słabej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
Niech strace stoją na allegro po 1.99zł jak znajdzie ktoś taniej para gratis!!!taniej sięnie da bo nie dość że wychodzi się na zero to trzeba dołozyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz taki swietny towar
to po co sie tak wpychasz na kafe z tymi aukcjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toretto89
bo mi coś nie schodzi, za słaba reklama?Zauważ że słaby towar nie jest wystarczy porównaj go z innymi produktami choćby z allegro .Porównaj cenowo i jakościowo specjalnie dałem zdjęcia metek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×