Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nigdy nie miałem dziewczyny 23

Dobra, niech będzie 16-latka. Teraz już ok?

Polecane posty

Gość bver
ja jakbym została mamusią to tez nie byłabym zachwycona, na szczęscie jeszcze nie jestem a wiesz jaki on jest starszny ten Nigdy nie miałem dziewczyny...olał mnie mysle ze cie nie olal ,ale sie wystraszyl.Moze probuje pogadac z jakas laska bardziej niz szuka dziewczyny.Nie wykluczone ,ze samotnosc mu odpowiada .MA potrzebe sie wygadac tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
a nie?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
no a do mnie na pewno nie pasowałby nick "szukam chłopaka" więc nie ma się czego bać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
nie wiem czemu on nie miał dziewczyny ale chyba masz racje się wystraszył....takie nieśmiałe maleństwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
bver - sa dwie strony medalu 1. 16 - 20 lat : to raczej maja pstro w glowie, i ciezko z nimi cos powaznego stworzyc, a jak skoncza 20 lat to nagle sie im w glowie przewraca i masz kilka lat w tyl 2. masz racje z tymi 24 lat i wiecej ... one to chyba o niczym innym nie mysla i choc "rozne pewne rzeczy" mam juz dawno za soba to tez jestem troche zaskoczony, czy im chodzi jeszcze o cos innego w zwiazku poza sexem tak naprawde, no i moze poza zwyczajnym posiadaniem faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bver
ja jestem bardziej niesmialy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
bver - mało cię jeszcze znam ale mówię ci że bardziej nieśmiałego chłoapka od niego jeszcze nie spotkałam a ja już miałam chłopaka wiec wiem co mówię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bver
mimo ,ze 16 tki sa romantyczne .Wiem ,bo jak mialem 16 lat to wiekszosc kobiet byla inna niz 20 -latki..To sa malo dojrzale ,a to jest najwiekszy minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bver
w internecie jestem smialy .W realu uciekam przed kobietami jak czuje ,ze sie cos szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
a to straszny bład ty się tak nie bój bo ja się zaczynam bać o ciebie że zostaniesz sam a szkoda by było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croll
a ileeeee dziewczyn lat 20 ma pstroo w glowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie
bo tu chłopaki poszaleli od tego niemienia dziewczyn a modzi mają widocznie inne zmartwienia niż zrobić z tym pożądek albo brak im już sił do Nigdy nie miałem dziewcz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×