Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MULISINSKA

JAK ZROBIĆ WEKI NA POBYT NAD MORZEM?

Polecane posty

Gość lubie dobrze zjesc
Troszkę nie rozumiem zawiści innych osób. Ja na co dzień zmuszony jestem spać w hotelach i jadać w restauracjach. całe szczęście zainwestowałem kiedyś w wiedzę i dziś mogę sobie pozwolić na spanie w hotelach powyżej 3 gwiazdek - no i co z tego. Jak tylko mam urlop i jadę gdzieś z bliskimi sam gotuję słoiki bo tak lubię. Mam już dość tłustego jedzenia w knajpach za to cenie sobie tradycyjne obiadki własnego wyrobu. I co może też jestem dziadem? Rozbawiło mnie to ocenianie innych. Milusińska - zazdrośników jest wiele - życzę Ci abyś zawsze mogła spędzac urlop tak jak masz na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lubię dobrze zjeść
temat odgrzebany sprzed 3 lat, a Ty się tak podniecasz? Nie mam nic przeciwko gotowaniu samemu, bo też tak robiłam nieraz jak mnie nie było stać, a uwielbiam podróże. Nie pisz Cię proszę głodno, ze sypiasz w 4 gwiazdkowych hotelach i sam gotujesz:):), bo to śmieszne i trąca hipokryzją. Chyba, że tak lubisz, żeby dodać sobie zdjęcia na nk, żeby wszyscy widzieli w jakich luksusach niby opływasz, a dziadujesz tam i oszczędzasz na jedzeniu:):) No i w takim hotelu 4gwiazdkowym, to Ty sobie jedynie chińską zupkę, albo gorący kubek możesz zrobić:):0, bo kuchni tam na pewno nie uświadczysz, chyba, że kuchenkę gazową ze sobą wozisz:):) Ja tam wolę przespać się w hoteliku czystym i schludnym ale rozkoszować się kuchniami regionalnymi:) Każdy odpoczywa jak lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e z usa
bardzo dobre pytanie i nie wazne ile razy adane, jest pytanie-jest odpowiedz. ja czesto gotuje flaki (z zasmaka) i bigos ( z zasmazka too) wiec: -do wyparzonych suchych sloikow wlewam goraca potrawe, -mocno zakream -odstawiam do gory denkiem -jeszcze gorace gotuje ok 30 min w takim stani ewytrzymuja mi ok 3 tygodni, ale nigdy nie probowalam trzymac po za lodowka, moj maz jezdzi truckiem po stanach od kilku lat ma lodowke i moje jedzonko wystarcza mu na ok 2 tygodniowy wyjazd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka26262626
powiem tak ci którym post nie pasuje i mówia o tym że ktoś jest dziadówką/dziadem poprostu stawia nam wzór swojej osoby ,dziewczyna normalne pytanie zadała,i wystarczyło poprostu normalnie na nie odpowiedziec ,a jeśli sie nie ma nic innego do powiedzenia/napisania prócz dogryzek to poprostu wystarczy przemilczeć .takie osoby na forach które obrażaja lubteż dogryzaja innym powinny być z miejsca usuwane ze społeczeństwa :D bo to już obsesyjna zazdrośc o to że ktoś może byc normalny i normalnie o cos czego nie wie zapytac.pozdrawiam was Danusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, stary topik, ale wnerwiony jestes super facet! Mulisińska, fajna babka! Pozdrawiam, też "dziadówka", co robi weki na wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×