Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dea :D szoka doznalam:Pwlasnie przeczytalam ze w Tatrach lezy ponad 25 cm sniegu !!!! w Zakopane tyz pada snieg !!!! przeciez to dopiero poczatek wrzesnia !!!!! a ja narzekam ze mam marne 15 stopni:O hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tym goralom sie popiepsylo czy co? Ale tak w Tatry to bym se pojechala ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) wpadlam tylko na moment usciskac was i przeslac calusy, widze ze pieknie nabijacie nono mam dzis slaby dzien znaczy fizycznie sie czuje nie najlepiej, nawet mi sie na plotki nie chcialo ruszac z domu..chyba ide sie polozyc poki mala spi, albo zagram sobie w niezniszczalne Simsy narazie :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogody hugolina to nie tylko w gorach masakra moj brat jest wlasnie nad baltyckim i leje od kilku dni siedza w kampingu i graja w karty.. urlop ze hej :( mam nadzieje ze sie polepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie ktos sie odezwal :) :D zartuje jest okey valeriana mam do Ciebie pytanko zdajsie do Ciebie ale nie jestem pewna czy to pisalas ty - juz pisze o co mi chodzi, byl kiedys taki topic o samochodach - mieliscie w planach kupno bmw.. jak kupicie dajcie znac jak sie sprawuje :) i czy zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zmykam po napoj bogow - dla mnie mocna kawa :D dziewczyny skad jestescie ? czodzi mi skad klikacie oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×