Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Bry:D Martik lap za wytrwalosc🌻mezowi trzeba bylo powiedziec ze piszesz z tymi co bija:D-posty oczywiscie hahaha My mamy combi-wiec jak mam gdzies nim sama zaparkowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko :D ranne ptaszki z Was :) ja tez kiedys bylam ale sie skonczylo po przyjezdzie tu, teraz rano nie moge nigdy oczu otworzyc chocbym i spala 10 godzin :p Tez sie zapowiada sloneczko, ale lepiej sie nie napalac wiadomo jak tu z pogoda .... co do autka to kombi fajne bo duze tez bierzemy taka opcje ale moj chyba jednak zostanie przy zwyklym (estetyka dla niego najwazniejsza ) :P na razie jestesmy na etapie szukania ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam babskie pytanko, korzystalyscie moze z kosmetykow body shop chodzi mi o makijaz jakiej; podklad, cienie do oczu itp ? polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik - po pierwsze lap za nocne monologi i stronke 🌻 🌻🌻 po drugie, kosmetyki body shop kiedys tam uzywalam, sa dla mlodych skor to teraz juz nie dla mnie :( Ale tak naprawde to nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za kwiatuszki :D nabijanie nocne a potem nie moglam spac :p dzis troszke niekunanke mam ale ide zaraz po druga kawe to mam nadzieje mi przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie na soku marchewkowym i czerwonej hebatce jade :) ale smacznej kawki zycze! Ok, szef przyszedl trza sie zaszyc w paperach :( do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narka ja sobie cos ogladne potem musze sie zbierac do kolezanki milego dnia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×