Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hmmm, nie podoba mi sie ta roznica czasowa 😠 ja zaczynam byc glodna a tu jeszcze pol godziny do przerwy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam bo cora ma przerwe w szkole i przychodzi na jedzenie wiec jem z nia:)co by jej smutno nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudlo Amino mialo byc :D ale bym sobie takiego barszczu wypila:Phi a tu takich nima:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mi się znudziło klikanie w jej krzyżyk......nie rozumie od pierwszego kopa że jej nie chcę!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma problema...... już włożyłam do kieszeni i.............fruuuuuu poleciała poleciała do ciebie!!!!!! :D zaraz powinnaś ją odebrać!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam czy sobie jakiegoś krokieta nie dokupoić do tego barszczyku.....od razu obiad bym miała gotowy!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez barszczyk chcem :( ale chyba cosik innego mi przeznaczone, bedzie pewnie pasta... a jaka ankieta? bo ja nie mam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyskakuje co chwilkę takie badziewie,żeby wypełnić ankietę....tobie zajmie to TYLKO 10 min,a oni będą mieć WAŻNE wyniki badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm liczylam wpisy i zostalo jeszcze dwa do konca i mysle pewnie sie podloze a dealerka zgarnie stronke a tu Dea wpadla hahah i sie trafila mi noo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×