Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

uch 😠teraz to juz przesadzilo z tym otwieraniem strony ja nie mam za bardzo w co walnac na laptoku :D chyba ze w modem kopne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ihihih Eternity,ja tez mam laptopka:D Ale uzywam myszki,wiele dla mnie wygodne,chociaz niekiedy jest mus poslugiwac tym,co jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przychodzi garbaty do lekarza.A lekarz do niego:a pan co sie tak skrada\" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: :D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D Ja sikam!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mozna ale nie lubie tylu kabli wkolo siebie juz i tak jestem zla bo glowny komp przechodzi renowacje i neta ciagne bezposrednio kablem a nie wireless a jeszcze jak mi bateria siadla i zanim przyszla nowa to zasilajacy tez mi sie platal :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam laptopa w domu,ale piszę ze stacjonarnego :)więc jak sie wkurzę to mam czym rzucać i w co kopać!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do potem eternity🖐️😘 Hmm,do mojego dzisiaj nikt nie przyszedl z zadaniem domowym....jutro sama bede z nim przerabiac po kolei,jak leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena 🌼 hahahaha ze slownicza laika komputerowego : hardware to ta czesc komputera w ktora mozna kopnac kiedy software nie dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza,Ty wiesz,jaki tekst Smiley rzucila,jak boa dostala:D:D:D:D hahahahahha Ze se tapete na kompie nowa zrobi:D:D:D:D Buahahahahhaha,lalam:D:D:D:D I,ze dziewczyny beda zazdrosne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity sama widzisz....czasem można kopnąć hihihihihi A Smiley powinna jeszcze podpisać tą nową tapetę,coś w stylu - dla mej jedynej Boa hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×