Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie cisnienie raczej dobre, albo tak mi sie wydaje.... ale ziewac ziewam - tylko ze pracy sie nagromadzilo to zapominam o spiochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziolchy, jak narazie (pfu pfu) dobrze i mala juz dzis w zlobku. I bardzo dobrze bo ja juz tracilam moja rownowage psychiczna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dzien dobry:) D cos mnie net dzis wciagnal buszuje po stronkach jak oszalala poniedzialek wiec moja mala ma gorszy dzien jak w kalendarzu :P co porabiacie ? jak leci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze zdrowia :) jak zdrowie jest to wszystko w porzadku i z usmiechem do przodu ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.... trafila.... nie czaruj! 🌻 Martik 🖐️ ja tez zdrowka zycze i poprawy humorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece ogladac moj serial : pani Bukietowa bije wszystkich :D buzki :) oglada ktos Co ludzie powiedza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie lece ide - musze tylko ruszyc tylek od kompa i przesiasc sie na kanape :) len mnie ogarnal... eh.. zjadlabym cos a tu dieta by sie przydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik \"keeping up appearances\"? Czasami, jak pstrykne na UK Gold. Ale lubie, Pani Hiacynta Buchet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w polskiej :) mamy sky i cyfre plus a Hiacynta mi zawsze humor poprawia, te jej miny .. jezu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) nie, sorki za niesprecyzowanie, sky to tak jak polska cyfra plus - platforma cyfrowa ale angielska,, a cyfra to cyfra nasza polska :) mam nadzieje ze nie namieszalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mamy i polska i angielska (glownie dla malej zeby sie uczyla jezyka no i bajki fajne sa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Hiacynta jest the best :D w PL wychodzila seria dvd z tym serialem ale komus oddalam przed wyjazdem:( teraz pilnuje w niedziele na bbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nie mialam wszystkich odcinkow na tych plytkach tymbardziej sie ciesze ze znowu leci w tv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam Pnia Bukietowa:Dheheh nawet u mnie puszczaja w tv:Dwtedy sie rechocze:Dna caly dom hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×