Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hehe to ile Ty musialas ich skrobac:Dhii no moje chomiki tez na trawke wyprowadzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to takie fajne kwiczenie bylo :) nie darla sie zbyt glosno zreszta swinki lubia bardzo towarzystwo i sa pieszczochami i kwiczeniem sie upominaja o jedzenie i glaskanie moja byla baaaaaardzo dopieszczona wiec moze i dlatego sie tak nie darla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wyobrazam sobie -ze skoro ja tak piescilas i 8lat byla-to potem bylo ciezko jak juz jej nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulice dalej ode mnie koles ma papugi-te duze ARA tak je wycwiczyl ze wyprowadza je na dwor:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idze na spacer a ona lataja w poblizu-nawet ich wolac nie musi-widza gdzie idzie a ona nad nim nad drzewami:D raz sie wystraszylam bo szlam akurat a mi cos nad glowa skrzeczy:Pa to te jego papugi byly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tej farmie kilka papug bylo poza klatkami i wlasnie jak fruwaly to robily kolko w granicach ogrodzenia nie odlecialy nigdzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla tez tam 50cio letnia papuga George ma na imie i umie spiewac arie operowe :D ba! nawet dowcipna byla bo wystraszyla mojego meza a jak on odruchowo odskoczyl to ta sie zaczela smiac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no seryjnie ! przez te 50 lat tez musiala sie sporo nauczyc nie tylko gadac ale i moze troche kojarzyc bo to naprawde wygladalo na celowe ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia ile zyje taka papuga nie przyszlo mi do glowy zapytac wtedy pod nickiem mam adres @ wyslij mi swoj nie bede tu wklejac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane 😘😘😘 no to humor mi juz poprawilyscie ❤️ wracam do pracy :( dzis mamy Mikolaja i ponoc moj prezent jest najladniej opakowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×