Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dziewczyny a kupowalyscie tu np na swieta taki duzy kawal miesa np 2 kg i bejcowalysice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi w UK :D bo kupilabym ale w marketach jakos nie moge znalez takiego duzego kawalka...P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wszystko wiem :) ogółnie rzecz ujmując trwają przygotowania do świąt :) zapałdo sprzątania to macie taki jak ja :P i proszę mi nie chorować!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie nakarmilam mala:) zaraz pojdzie do lulanka a ja zasiadam do krymialnych musze nadrobic zaleglosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic jeszcze nie zrobilam :D risotto bede robic ale przed samym przyjsciem chlopakow.. :) zaraz pod pierzynke ide i ogladne cosik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki:) niestety juz prawie tydzien do siebie dochodze i dojsc nie moge :P jak tak dalej pojdzie to swieta spedzimy w lozku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja planuje dopiero symulować osłabienie jakieś co by część obowiązków przedświątecznych na faceta zrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziolchy 😘 juz troszke lepiej ale kurka wolalabym zeby bylo gorzej bo 2 i pol godziny do pracy jechalam!!! Iza, fajny pomysl, ale moj to nawet gdybym my pod nogami umierala to by sie nie domyslil.... :o Iza, ale ty pracujesz czy nie? i dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik, wygrzewaj sie szczesciaro i chorobsko sio!!! a co to jest to bejcowanie miesa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie polknelam trzy tabletki: 2 paracetamolu i 1 wit C, to moze sie jutro zwleke z lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo i tu tez nastukane !!! ale ja sobie pozrabialam wszystko w domku jak juz sie ruszylam od netu :) oprocz okien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik ja na wielkanoc trafilam na wieksze kawalki miesa w asda ale to rzeczywiscie sztuka taki trafic :P najlepiej pojsc do butchera - predzej sie dostanie wiekszy kawal :) a wlasnie - co to bejcowanie???? bo ja tam miesko nadziewam czosnkiem czasami albo tylko obtaczam w przyprawach i jak sie lekko przegryzie to w rondel i piekarnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie czasem taka zalewe.. z wody soli peklowej czosnku kilka zabkow i listka laurowego... trzyma sie taki kawal miesa w tej zalewie przez okolo 3 dni a potem piecze.. pychota.. :) tak myslalam zeby do butchera ewentualnie isc .. i co mam poprosic o roasted joint czy jak ? :) chodzi mi o taka porzadna szynke... z 2 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i to jest bejcowanie? no roasted to chyba raczej nie bo to juz gotowa by byla najlepiej isc zobaczyc co ma ,co Cie zadowoli i jest podpisane na tabliczce jakiejs ;) nie poradze w kwestii nazewnictwa bo rzadko chodze do rzeznikow ( w sumie to nie wiem czemu tak rzadko :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to bejcowanie... :D roasted to tez pieczen zdajscie ale glowy nie dam :P ja wlasnie tez rzadko ostatnio bylam u nas pierwszy raz i miesko cacy, kupilam wolowe i wieprzowe i narobilam pysznych mielonych i befsztykow i reszte do zamrazary.. sposob mojej mamusi..:) jakos sie dogadac musze hihi...brakuje mi troche tego ze np w marketach nie ma takiego wyboru miesa jak w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rzadko do butchera chodze bo mam w drugiej dzielnicy... a i tu inaczej mieso kroja to nie zawsze wiem co kupowac, np nigdy nie wiem ktora wolowine na rosol kupic :o no i wtedy kure biore ;) znowu mnie cos bierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik, z ciebie to wspaniala gosposia, az pozazdroscic! musisz podrzucic jakies przepisy na szybkie i smaczne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×