Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mala juz lepiej, tzn oczka ale krople jeszcze meczymy 😠 Podly kaszel znow sie przyczepil :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nic nie je .... 😭 tzn. w domu, bo w zlobku to ponoc talerz wylizuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz ide Medium ogladac 🖐️ do jutra (tez zapracowana bede, ble :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dla corci 🌻 ❤️ zeby szybko do zdrowka wracala mi tez jedzenie w przedszkolu lepiej smakowalo niz w domu hihi ale tylko do czasu..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea Erw 🌻 za stronkę i ❤️ dla twojego dziecia co by szybko do zdrówka wracało. Dzis u nas pogodnie :) a ja cały dzien w szkole - ech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w przedszklu nawet zupe mleczną jadłam, w domu mogli zapomniec, ale cóz ponoc cygan dla towarzystawa dał się powiesic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
De\"a ❤️dla corci by szybko wyzdrowiala:) nie przejmuj sie ze w domu nie je-ja w domu tez prawie nic nie jadlam a jak szlam z mama do kolezanki to potrafilam tam zjesc caly talerz kanapek:Du kogos lepiej smakuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj tez mam szkole ale dopiero popoludniu ale teraz musze sie wziasc za notatki😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja dopiero teraz zadanko zrobiłam - len ze mnie :P ja ma szkołe 9.30 do 16.30 wychodze z zajec a mozg mi paruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea oczka zdrowieją,hurra!!!!:D Jak mała wciąga w żłobku to się nie przejmuj,że w domu już nie chce.Widać cudzy apetyt jej się udziela i dlatego z dziećmi wcina ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym ich jedzeniem !!! ja nie raz sie az prawie wstydzilam bo u kogos to jadly tak jakby w domu nie mialy! a u Babci to nawet nie posmarowana kromka chleba wchodzila jak zloto-obcy by pomyslal ze ja dzieci glodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej Wy serio o tych wirusach na NK??? ja co tydzien robie skan calosci i nic mi nie znajduje(czasem czesciej) a antywira mam dosc dobrego - ostatnio trojana ze stronki z gifami wykryl zanim mi sie stronka porzadnie otworzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×