Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina, ty czjniku, lap 🌻 Izunia 😘 eternity 😘 lena 😘 ale tydzien mialam! Dobrze ze juz nowy sie zaczal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez nic sie nie chce:Pale oprocz tych zadan:Onic specjalnego dzis niemam do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, mnie tez nic sie nie chce a tu tyyyyle pracy sie na mnie zwala! cala wina tego sniegu! zima sie zrobila i czlek chce znowu hibernowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za te ziolko:) hm wyglada na to ze mam dzis wiosne za oknem:) wlasnie okna pootwieralam by wpuscic roche slonka do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limit mi się trafił :) stawiam więc driny na dobry początek dnia i tygodnia!!! \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziewczyny, nic takiego fabularnego nie robilam :( dziecie mialo grype sraczkowata, potem chlop na gardlo zachorowal (a wiecie jak chlop chory to umierajacy) no i poprostu szpital w domu! jak juz wszyscy wyzdrowieli to piatek i sobota ja sraczki dostalam .... ale chociaz w lozku przelezalam i odpoczelam sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu cos ostatnio plecy nawalaja:Oi jak mi nie krzyknie w nocy z bolu-to zawalu dostac mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Hugolina, rzeczywiscie cos sie za uparcie nas ostatnio trzymaja. Izunia, a za drina dziekuje ale przchowam do wieczorka bo my w pracy mamy zakaz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina dzięki👄 Dea to faktycznie ciężki tydzień!!!!Oby się już nigdy podobny nie przytrafił!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo, o plecki trzeba dbac, zagnaj go do lekarza bo jak mu wysiada to dluuuga rehabilitacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×