Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

dajcie cynk jaki topik to tez sobie poczytam! luzy w pracy... ziemniak dobry, dzieki eternity 🌻 wyliczniku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za zioleczko :) heheh no podczytuje , poszlam postawic warzywa do tego ryzu i jeszcze z mezusiem przez telefon chwilke pogadalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie palant :o ale z drugiej strony moze przywiezie jak Twoj juz w domu bedzie i problem wniesienia znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa nie przeciez! przeciez plecy go bola ! sorry nie pozwalaj mu przypadkiem targac tej pralki!!!!! lepiej po jakiego sasiada pojsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on nie wezmie tej pralki:O ale kurde powiedzieli i mam na fakurze ze bedzie do poludnia:P czlowiek siedzi jak glooopi i czeka a go nima:O kupowalam w innym miescie i juz zaplacilam a tu nima nic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea jak sie kiedys tam naczytalam-tez tam pisalam:)to potem w nocy sie balam spac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja postanowiłam sobie sprawdzić wystawy....jedna...zgłoszenia do 17 kwietnia....następna - przedłużono do 8 kwiatnia....dziś jest 8 kwiatnia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz na świstku,że zapłaciłaś za pralkę telefonu do tej firmy? ja bym już dawno zadzwoniła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelew poszedł....dzwoniłam i babka mówi,że dziś do 20 przyjmują zgłoszenia najfajniejsze,że do żadnego sędziego nie jest przypisany afgan ;) a babka z tekstem - oczywiście,że afgany tez przyjmujemy,ale jeszcze nie powiem pani,który sędzia będzie je oceniał bo SAMA NIE WIEM hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity za stronkę🌻 ale ta wystawa to dopiero w maju będzie.....muszę mojej championat zakończyć.....teraz już ten dorosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 zapomnialam o stronce bo mialam wkurw poszlam dzwoinic a ten koles wtedy przyjechal powiem ze zdecydowanie nie lubie belgijskich specjalistow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja za limi okrągły driny postawię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

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×