Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ahhhh, przeczytalam kilka stronek, troszke sie usmialam. Choc mialam troche przygod tego typu ale i tak w to nie wierze. Eternity - jestem na skraju bankrotctwa! Lap 🌻 za dobrze wyczekana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Dea :) to moze jakis limit nastukaj , albo z nastepna zaczekamy az Ty zaliczysz to jakies zapasy zrobisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaraz bede podczytywac znow tamten topik ja nie mam zdania wyrobionego na temat wierzenia lub nie w takie historie bo mnie takie rzeczy nie spotykaly a jesli nawet spotykaly to byly tak nieznaczne ze nawet ich nie odnotowalam jako cos dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Mama ma tylko cos takiego ze jak sie powaznie nieraz poklocila z Tata to snila jej sie jej Mama(Babcia zmarla na rok przed moim urodzeniem) i grozila jej palcem - ze nie powinna ,ze nie miala racji klocac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia tu tez sypne za limicik🌻🌻🌻 co do tamtego topiku-wierze-nie wierze ale lubie czytac a potem sie boje:O ale mialam stycznosc z tym paralizem sennym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jestem na 19 stronie i zamierzam zaraz jeszcze troche poczytac T siedzi obok i w nocy w razie czego bedzie mnie bronic ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwarta! 🖐️ stawiam bardzo mocna kawe dla tych co jak ja na rzesach dzisiaj chodza! Eternity, no limicik (chociaz maly) mi sie szykuje :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pech to pech, na stronke sie spoznilam, ale za to mam moj limicik!!!! Jak juz mowilam kawke, espresso, cappuccino, latte stawiam :) cI_I cI_I CI_I CI_I cI_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea dziekuje ,poczestowalam sie espresso ;):) a tak sobie pozwole zauwazyc ze jeszcze nie masz limitu - jeszcze 2 posty tylko wyloguj sie (zaznacz przy wysylaniu ze chcesz wyslac z innego konta ale wyslij na tym samym nicku) bo inaczej licznik stoi ale na zachete juz Ci troche wrecze ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×