Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dzien dobry :) eternity1302 🌻 za stronkę mój pan dostał zlecenie do Lincoln i tak wstaje biedna o 4.30 żeby mu termosiki przygotowac i śniadamko, w domu jest po 19 tej :( buuu żywot człowieka poczciwego ;) Postaram sie wpadac czesciej, dzisiaj popodbijam w czasie sprzątania, gotowania i nauki :) Mam szanse na level 3 przeskoczyc w czasie trwania kursu - to sie musze spręzyc bo szkoda czasu na chodzenie do szkoły skoro można od razu certyfikat z 3 stopniem załapac - ech cieszę się (a zaczynałam od poziomu pierwszego :P ) no nic uciekam śmieci dorzucic żeby przed śmieciarą zdązyżc, ciekawe gdzie je upacham, bo sąsiad remont robił i wykorzystał niecnie wszystkie 7 koszy jakie pod domem stały :D ma szczęscie że dobrze żyjemy z sąsiadami w całej kamienicy to nie mamy serca go ochrzanic, jak pomieszka to albo sie dostosuje albo sruuuuuuuuu (taki landlord nam sie trafił że nie daje drugiej szansy, ale dzięki temu jest cisza i porządek :D ) Do pracy - dzień zacząc najwyższa pora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina On bez mrugnięcia okiem przez pięc lat wstawał w wolne weekendy i o nieludzkiej porze woził mnie do szkoły, teraz podobnie jest z pracą - jakoś tak jak mamy sie meczyc to wolimy razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niewiem co na obiad:O mam dzis duzo spraw do zrobienia skoncze tylko kawe i mnie niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina kurcze nie przyczaiłam sie dobrze, jak zupa w kuchni kipi to trudno liczyc posty :D:D:D U nas leje jak z cebra - brrrrr, ech trzeba z parasolem do sklepu leciec - uwielbiam to 2 siaty + parasol :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Hugo 🌼 Anna u mnie lalo tez z rana a teraz niebo coraz bardziej blekitne sie robi ! u Ciebie pewnie tez za chwilke sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym wstawaniem rano ..... ja sie nie bede wypowiadac :p mezowi kanapki do pracy robilam tylko przez kilka tygodni (wstawalam rano , pozniej wybralam opcje zrobienia wieczorem i schowania do lodowki) a to bylo w Pl i mial tylko na rano ale tez i jak sie ma dzeci to trzeba sie inaczej obowiazkami podzielic :P a mi obowiazkow nie brakuje i tak duzo robie zostajac w domu wiec korona mu od kanapek z glowy nie spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że tak, ja pojawiają sie dzieci to trzeba sie przeprosic z większą ilością obowiązków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka :D 🖐️ Anna masz racje na szczescie moje tez juz troche podrosly wiec i troche obowiazkow im przypada w udziale ale i tak pozostaje obowiazek dla mamy zeby przypilnowala czy sie dzieci wywiazuja ze swoich no i jesli chodzi o mnie - im mniejsze dzieci tym wiecej obowiazkow , teraz troche ich zeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🖐️Izunia🖐️Pestka🖐️:D:D u mnie slonko dalej:)choc nie upal Annna zapomnialam pogratulowac awansu na 3 stopien nauki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny 😘 U nas jak to w Anglii przed chwilą lało a teraz słoneczko :D Okna pootwierałam, wiosna ech :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×