Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Izunia 30 bo ja tak tylko wpadam żeby nabic i uciekam kupic jakies kremy z wysokim filtrem i coś po opalaniu, bo moj wczoraj przyszedł z pracy w kolorze dorodnego kraba ;p, jak widzicie na zdjeciach, blondas z niego i tak mu kark i rece spiekło że masakra. Posmarowałm go Altacelem, troche zeszło, ochlodzilo wiec nockę przespał spokojnie, az sie boje jaki dzisiaj z pracy wróci, Lece do bootsa zapytac co mi poleca na poparzenia słoneczne. Wczoraj w sali lekcyjnej myśłam że popadamy jak muchy - taka duchota, ale cóz czeba sie cieszyc kazdym promieniem, tak niewiele tego słonka tu mamy ;) Bede później 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna napewno znjadziesz jakis krem:) u nas tez gorac ale i tak sie ciesze ze slonka:D od kilku dni spie w nocy przy otwartym oknie i jest mi i tak goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu....poparzenie słoneczne to nic fajnego :( Anna ty się może pytaj o blokery,one maja wtedy faktor ok 50! Ja właśnie na słoneczko ide poopalać się troszku (nie na kraba ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia przesadzilam :) mam nadzieje ze sie teraz bardziej rozrosnie bo cos marniutko ma przyrosty Anna uuuuu nie zazdroszcze , ja tez blondas jestem wiec wiem co to znaczy poparzyc sobie skore :o moze do apteki zajdz tez zeby cos kupic na zlagodzenie tego co juz poparzylo a bloker swoja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakdo tej pory nabyłam w Bootsie http://www.boots.com/shop/product_enlarge.jsp?productid=1043642&classificationid=1027869&slmRefer=000&imageid=1 oraz http://www.boots.com/shop/product_details.jsp?productid=1082346&classificationid=1042343 ma filtr 50+, uciekłam do domu z siatami bo już si chodzic nie da - wariactwo :) popołudniu jeszcze wyskocze na miasto to popatrze za czyms dla niego. Swoją droga wiecie gdzie tu można kupic bandane? cos takiego http://www.v2militaria.pl/informacja.php?id=2006-11-23_12:21:48&kategoria=chusty&dzial=nakrycia_glowy&on=tak&szerokosc=1280 albo lepiej jasnego http://www.swistak.pl/aukcje/2507719,REEBOK-BANDANA-CHUSTA-.html popatrze tu w sportowym i militarbnym, może dostane żeby mu ten kark okryc, oj nieładnie to wczoraj wygladało, nieładnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o robicie dzisiaj na obiadek? bo ja nie bardzo mam pomysł ;p hmmmm ziemniaki młode ma , fileta z ptasiora i mae=rchewkę z jabłkiem starte na słodko, do tego ziiiimny soczek i chyba na tym sie u mnie skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna cos takiego (bandane) widzialam chyba w SportsWorld albo JJB Sports nooooo a jak masz pod reka jakis militarny to na pewno dostaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zajrzalam wlasnie do lodowy i widzialam ze moj slubny rybke kupil (wczoraj napisalam na kartce tylko ze cos na obiad) zrobie chyba w sosie koperkowym z winiar albo w ciescie usmaze na patelni (w piekarniku z sosem bedzie szybciej ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmm tylko na salate chyba nic nie mam do tej ryby :o przejde sie pozniej do Hindusa po kapustke kiszona alebo meza poprosze zeby kupil po drodze z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze niemam pomysla na obiad:Pgoraco jest i jesc sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna robie jak na opakowaniu napisane ;):D nie robilam jeszcze wariacji na temat z tego smietana ino potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiam Was na moment, ide strzelic sobie kolorek na włosach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście będę się dziś żywić szparagami :D ...a ponieważ dorwałam zielone to mam ich 2 pęczki(?) facet dostanie capaletti z sosem serowym (oczywiście tylko obrobić to trzeba,bo ja do takich wyczynów kulinarnych niezdolna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomnialabym ze ja do rybki to mam warzywka przeciez , sobie ugotuje reszta moze z kapucha albo czym beda chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×