Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ale teraz sezon na szparagi się zaczął!!! jak się teraz nie najem to do przyszłego roku będę musiała czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyliłam linki, moja wina, moja wina bo nie sprawdziłam - sorki wielkie, szukałam kolezance kremów dla jej małej i pomieszałam, pewnie jej w GG wkleiłam link z farbą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha sie kolezanka pewnie zdziwila ze kazesz dziecku zaaplikowac farbe do wlosow ;):D sliczny odcien !!!!! podobaja mi sie takie rudzielce niestety ,mi nie pasuja :( ale na innych lubie popatrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzej jak zleci mężowi: - kup Emilce jak będziesz w Bootsie, tam masz linka :P On jest bardzo rozgarnięty ale również zabiegany:) i bedna Emila bedzie w wieku 2 lat z bolnd loczkow na rudzielca przerobiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna za stronke🌻 szparagi tez uwielbiam jadlam 2 dni temu w sosie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna ja byłam rudzielcem przez 4 lata,na miedziany farbowałam......czasem mnie kusi,aby powrócić do tego koloru.....ale teraz jestem blondi i to jasna i boję się,że by mi pomarańcza wyszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam za limit 8600:D I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I I_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_II_I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe mysle ze jak znajomy mialby zrobic taki zakup i uslyszalby ze to Emilce to mimo tego zabiegania raczej by sie zastanowil ze chyba jednak dziecku farba nie potrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, znowu pieknie, słonecznie. Może macie jakieś pomysły na łatwe ciasto? Piekę dziś bananowe bo jest łatwe i mozna je modyfikowac na tysiąc sosobów, przepis tu: http://horodecki.net/2006/07/25/ciasto_bananowe/, mi wychodzi ciut ciemniejsze, dodaje orzechy albo migdały, znajoma dodaje wiórki kokosowe. Przydało by sie jeszcze jedno na weekend, najlepiej jakies takie \"mokre\" na gorace dni, może coś z owocami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×