Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

doczytalam :) glownie o jezyku Anna to mam rozumiec ze nie uczylas sie wczesniej angielskiego? chociaz ja sie uczylam jakies 8 lat razem wszystkiego i tez mi sie pierdzieli nie wiem teraz czy sie wybierac na ten ESOL chyba ze jest jeszcze jakis wyzszy stopien od tych co wkleilas dla mnie bylyby dobre jakies zajecia (niekoniecznie jezykowe) zeby moc pocwiczyc gadanie - zeby sie przelamac i nie bac sie pyska otworzyc albo jakas praca (ktorej wlasnie szukam) gdzie na poczatek nie bede sie musiala na przyklad z klientami porozumiewac bo to za duzy stresior ale z kolegami z pracy troche practise zobaczymy :) Hugolina bedzie dobrze z egzaminem :) wiesz ze wszystkie kciuki bedziemy trzymac ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 uczyłam sie wcześnij, owszem, tzn raczej chodziłam na lekcje :P U mnie problem polega na tym ze ja sie dogadam, wszystko powiem o co mi chodzi, rozumiem, filmy bez lektora oglądam, coś tam czytam tylko gubie te \"a\" \"the\", czasem zapominam o końcówkach czy formach no i klops:P, nic ucieka sie pouczyc troche :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annna mam ten sam problem hihi tylko tutaj jest z DE lub HET oj i ja musze sie za ksiazki wziasc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa no ja to sie uczylam ;) juz w 2 klasie podstawowki zapisala mnie mama na prywatne lekcje angielskiego (bo pozniej to ja sie rosyjskiego uczylam :O ) chodzilam przez dwa lata(nauczycielka wyjechala pozniej a nie bylo innego nauczyciela) , pozniej kupilysmy jakies kursy z ksiazkami i kasetami audio (trzeba sie bylo w kolejke w empik-u wtedy zapisac na te ksiazki) ,dostalam tez od tej mojej nauczycielki jedna ksiazke i uczylam sie , sluchalam , czytalam , mowilam - bo chcialam, podobalo mi sie to jako mala dziewczynka marzylam sobie ze pojade do Londynu(glowne miasto przewijajace sie w ksiazkach;))ze moze nawet spotkam krolowa :D:D:D:D ot takie tam dzieciece fantazyje :D pozniej w technikum 4 lata na 5 przenudzilam sie na angielskim bo juz wiekszosc umialam ,troche sobie podciagnelam i dopiero w 5 z nowych rzeczy byla reported speach-tego akurat wczesniej nie przerobilam a i przylozylam sie tez bardziej bo mature postanowilam z angielskiego zdawac(wtedy obowiazkowy byl tylko polski i matma/historia pisemnie i polski ustnie i drugi ustnie wybrany) tylko pozniej jakos tak nie bylo okazji za duzo do uzywania jezyka ot gdzies sie cos poczytalo , komus tam w lekcjach troche pomoglo ale nie byl jezyk cwiczony intensywnie wiec niektore rzeczy po prostu ulecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity krolowa spotkalas;)? ja tez jako dziecko bardzo chcialam sie angielskiego uczyc:) ogladalam wtedy ulice sezamkowa:D aa ja jestem ten sam rocznik-tez musialam sie rosyjskiego uczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina noooo prawie :D jakbym przyjechala tu 3 lata wczesniej to byla pare budynkow dalej w szkole cory zdjecia wisza w hallu z wizyty normalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Lenka*** 🌻 za stronkę, kupiłam sobie kilka kosmetykow i od razu humor lepszy - kobiety jednak są puste :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🖐️ mam nadzieje ze sie nie pogniewasz ale pozwole sobie Cie poprawic kobiety sa prozne ;) heheheh wiem cos o tym ,czasem nawet jak goopie skarpetki sobie kupie to sie inaczej czuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×